Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Vykonávacie nariadenia ku OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING

Wednesday, 25. 11. 2020 - 20:03, Miroslav Majláth   

Vykonávacie nariadenia ku OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING

Organizátor posledného kola Majstrovstiev Slovenska v rally 2020 vydal Vykonávacie nariadenia č.1. Tie posúvajú termíny prihlasovania na súťaž.

Nebýva štandardom, že by organizátor podujatia predĺžil termín prihlasovania na majstrovské podujatie. V prípade posledného kola Majstrovstiev Slovenska v rally 2020, sa však organizačný výbor rozhodol trochu inak. Dôvodom je fakt, že medzi Auto Show a „veľkým“ rally mali pôvodne uplynúť tri týždne. Zvláštne ustanovenia, ktoré organizačný výbor zverejnil k podujatiu OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING, boli zverejnené ešte pred posunutím termínu konania Auto Show. Následne prišlo z dôvodu protipandemických opatrení k posunutiu podujatia Auto Show o jeden týždeň a tak prihlasovanie na OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING „spadlo“ do termínu tesne po Auto Show. Uznávame, že súťažné posádky predsa len potrebujú určitý čas nielen na prípravu techniky, ale aj iných rovnako dôležitých príprav a tak padlo v organizačnom výbore jednoznačné rozhodnutie o posunutí termínov prihlasovania. Nové termíny sú zverejnené vo Vykonávacích nariadeniach č.1, ktoré posúvajú termín uzávierky prihlášok na 29.11.2020.

Tibor Szabosi;ac7i1220-2.jpg

Veríme, že všetkým súťažiacim, ktorí majú záujem štartovať na podujatí OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING, umožníme týmto krokom pokojnejšiu prípravu techniky, ako aj prihlasovania na podujatie.

Vykonávacie nariadenia OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING 

Miro Majláth
predseda OV
OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING

 

Zvláštne ustanovenia OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING zverejnené

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri