Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Facebook connect
Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Víťazstvo KL Racing Teamu a Srnku na Rally Show Levoča 2018

Monday, 29. 01. 2018 - 20:43, Public relations   

Víťazstvo KL Racing Teamu a Srnku na Rally Show Levoča 2018

Jednoznačným víťazstvom skončilo voľné podujatie, ktoré odštartovalo počas poslednej januárovej soboty pod názvom Rally Show Levoča 2018.

 


Tomáš „Srnka" Ondrej sa na podujatí predstavil v spolupráci s vozidlom Mitsubishi Lancer EVO IX, pričom spolujazdca mu robila Zuzana Turňová. Rally Show Levoča 2018 bolo pritom druhé vystúpenie „Srnku" vo farbách KL Racing Rally Teamu a treba povedať, že v tomto prípade mu všetko vyšlo viac ako lepšie. Tri vyhraté rýchlostné skúšky, spomedzi štyroch absolvovaných, ale aj takmer pol minútový náskok pred posádkou, ktorá dojazdila na druhom mieste absolútneho poradia.

Tibor Szabosi;asf-9113-1.jpg

Rýchlostná skúška, na ktorej sa tu jazdilo bola pekná, plná ľadu a snehu. Musím povedať, že sme si výborne zajazdili a zároveň aj otestovali techniku pred budúco-týždňovou Dobšinskou zimou. Škoda len, že na spomínanom podujatí nebudeme štartovať, naše auto však áno. Dúfam, že sme potešili aj manažérov KL Racing Rally Teamu, ktorým ďakujeme za možnosť štartovať v Levoči," povedal Tomáš Ondrej v cieli súťaže.

Tibor Szabosi;asf-9010-1.jpg

Napriek dobrým časom ktoré dosahovali, si v závere opäť trochu smoly v Levočských vrchoch vybrala druhá posádka KL Racing Rally Teamu, Pavol Cireň a Pavol Hronec. Táto dvojica si do Levoče išla hlavne vyskúšať Subaru Impreza WRX STi, s ktorým budú absolvovať aj spomínanú Dobšinskú zimu 2018. Cieľ súťaže, žiaľ v Levoči nevideli.

Tibor Szabosi;c30i4801-8.jpg

„Bolo to fajn až do poslednej rýchlostnej skúšky. Darilo sa nám robiť dobré časy, pričom v prvých dvoch testoch sme dojazdili na štvrtom mieste a v treťom sme boli tretí. V poslednej, štvrtej rýchlostnej skúške ma v jednej zákrute trochu viac vytiahlo von. Bolo by sa mi podarilo aj túto situáciu zvládnuť, žiaľ bol tam nejaký kameň, alebo peň a ten nám prerazil chladič. Samozrejme hneď z neho vytiekla voda a bez vody sa pokračovať nedalo. Mrzí ma to. Subaru, ktoré sme skúšali, bolo výborne pripravené, už sa tešíme na Dobšinskú zimu. Dúfam, že tam nás podobná smola nepostretne," zhodnotil sklamaný Pavol Cireň.

thumbnail-kl-racing-2017.jpg

KL Racing Rally Team, M. Majláth 

Poznámka: Tento materiál nie je autorským materiálom www.autosportfoto.sk, redakcia do neho nezasahovala a nezodpovedá preto za prípadné faktické a gramatické chyby. Text neprešiel jazykovou korektúrou.Diskusia k článku