Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Viac ako päťdesiatka prihlásených na ÚAMK Brezno – Čierny Balog 2024

Monday, 24. 06. 2024 - 11:41, Miroslav Majláth   

Viac ako päťdesiatka prihlásených na ÚAMK Brezno – Čierny Balog 2024

Napriek tomu, že prihlasovanie na podujatie ÚAMK Brezno Čierny Balog 2024 končí až posledného júna, už dnes je prihlásených viac ako päťdesiat pretekárov.

 

Michal Petreje;dsc-3736.jpg

Zoznam prihlásených hovorí o tom, že podujatie pretekov automobilov do vrchu v Čiernom Balogu priťahuje pretekárov doslova ako magnet. Bodaj by aj nie, veď sa jedná o jednu z najkrajších pretekárskych tratí na Slovensku. Navyše sa v Čiernom Balogu nekonali preteky už dlhých desať rokov, na trati je natiahnutý nový asfalt a nové zvodidlá. Všetko je teda pripravené pre perfektné preteky, ktoré počas prvého júlového víkendu (5. – 7.7.2024) privítajú slovenské, ale aj české majstrovstvá pretekov do vrchu, majstrovstvá slovenských a českých historikov, ale aj populárne pohárové preteky.

Michal Petreje;dsc-1956-5.jpg

Pri pohľade na mená prihlásených treba iba konštatovať, že nechýba takmer kompletná slovenská a česká kopcová špička. Mená českých jazdcov ako sú Václav Janík, David Dědek, či David Komárek, ale aj slovenských jazdcov v podobe Mikiho Čambala, Mariána Kekeňáka, Jaroslava Dubócziho, či Martina Matušku hovoria o tom, že v Čiernom Balogu sa bude bojovať ozaj na hrane noža. A to ešte niektoré veľké slovenské, či české mená chýbajú.

Michal Petreje;dsc-2789-1.jpg

Na prihlasovanie teda ostáva ešte niekoľko dní, takže zoznam prihlásených sa ešte určite poriadne zaplní. Dovtedy pripomíname všetkým, že Zvláštne ustanovenia vydané k podujatiu nájdu na stránke organizátora – www.pretekydovrchu.sk, ale aj na stránke www.sams-asn.sk. Samotnú prihlášku si všetci môžu nájsť a vyplniť na web stránke www.sams-asn.sk/prihlaska, kde je zverejnený a priebežne aktualizovaný zoznam prihlásených jazdcov.

Michal Petreje;dsc-2329-1.jpg

Okrem samotných pretekov pripravuje organizátor aj piatkový prológ  spojený s predstavením jazdcov v Brezne. Ako súčasť programu podujatia sa navyše uskutočnia v meste Brezno aj predvádzacie jazdy elektromobilov poskytnuté spoločnosťou AAA auto pre občanov Brezna a Horehronia. Záujemcovia si elektromobily budú mať možnosť vyskúšať zadarmo.  

ÚAMK Brezno - Čierny Balog 2024

Miro Majláth
tlačový tajomník
ÚAMK Brezno – Čierny Balog 2024   Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri