Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Tomáš Ondrej „zamiešal“ Kamiro Racing Teamu na titul

Tuesday, 15. 09. 2020 - 13:03, Miroslav Majláth   

Tomáš Ondrej „zamiešal“ Kamiro Racing Teamu na titul

Po dvoch víťazstvách, ktoré dosiahol Tomáš „Srnka“ Ondrej na Pezinskej Babe, pridal teraz na Ostrej Lúke ďalšie dve víťazstvá. A to hneď v skupine 4, ale aj triede 4b.

 

Tibor Szabosi;ac7i7523.jpg

Štvorica víťazstiev v tejto COVID sezóne, ktorá vlastne začala v momente, keď inokedy končila, môže byť pre Srnku rozhodujúce. Nikto totiž netušíme, kde ešte preteky budú môcť odštartovať.

Tibor Szabosi;ac7i5715-1.jpg

Srnka jednoznačne ovládol v rámci podujatia L Racing Ostrá Lúka nielen svoju skupinu, ale aj triedu. Ak k tomu pripočítame dve piate miesta absolútneho poradia, môžeme iba konštatovať, že to bol zo strany Tomáša Ondreja, ale aj Kamiro Racing Teamu mimoriadne úspešný víkend.

Tibor Szabosi;ac7i8020-2.jpg

Víťazstvo v sobotu a nedeľu potešilo aj manažéra Kamiro Racing Teamu, Milana Fulmeka: „Ja som nadmieru spokojný. Už v sobotu sa mi podarilo okrem výborného výsledku urobiť aj nový rekord trate v skupine N, čo je vlastne teraz nová skupina 4. V nedeľu sa mi podarilo opäť potvrdiť víťazstvo. Som rád, že máme opäť najvyšší počet bodov, čo sme mohli získať a samozrejme vďaka patrí celému Kamiro Racing teamu a jeho obchodným partnerom za podporu,“ povedal po dojazde do cieľa Tomáš Ondrej.

Tibor Szabosi;ac7i7524.jpg

Kamiro Racing Team

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri