Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Tím Zaneti Motorsport smeruje do Levoče vynovený

Thursday, 31. 01. 2019 - 07:11, Peter Baran   

Tím Zaneti Motorsport smeruje do Levoče vynovený

Mini Rally Cup je pohárová súťaž, ktorá sa z roka na rok teší väčšej obľube. Jedným z dôvodov môže byť aj to, že do tohto seriálu sú zaradené aj preteky, ktorých je na Slovensku malé množstvo. Preteky na snehu.

Práve snehom pokryté trate si vyžadujú špecifickú prípravu techniky a posádky. Celé to začína nastavením tlmičov, správnou voľbou pneumatík s hrotmi, ale aj špecifickým programom riadiacich jednotiek motora a diferenciálov. A v neposlednom rade prispôsobenie jazdného štýlu vodiča. Tím Zaneti v tomto smere nenechal nič na náhodu. Test pred ostrou skúškou chalani absolvovali na zasnežených lesných cestách v okolí Dubnice.

Tibor Szabosi;c30i6273-11.jpg

Na podujatie MRC 3. Zimná Levoča, ktoré sa uskutoční 1.-2. 2. 2019 v okolí obce Torysky, smeruje úplne nová technika Zaneti Motorsportu. S náročnými, dá sa povedať severskými podmienkami, sa v úplne novopostavenom Mitsubishi Lancer Evolution X R4 popasuje majiteľ tímu a dlhoročný jazdec Ivan Mutňanský. Navigovať ho na 8 rýchlostných skúškach, v celkovej dĺžke 40 kilometrov, bude Peter Baran. Aké sú ambície tímu? Otestovať, či sa pri práci na novom aute na nič nezabudlo a v neposlednom rade ukázať divákom krásne prejazdy.To je ten pretekársky rozmer podujatia.

50950898-2049694445153292-4505282670434975744-n.jpg

Ten druhý, ľudský, je svojím malým pričinením pomôcť deťom, pomôcť motoršportu. Zaneti Motorsport organizuje dražbu miesta navigátora počas piatkového Shakedovnu, z ktorej celý výťažok poputuje priamo tým najmenším. Deti z krízového centra Náruč si to určite zaslúžia.

Tibor Szabosi;c30i6218-7.jpg

Milí fanúšikovia motorizmu, nadšenci rely. Týmto Vás chceme pozvať na jedno z najkrajších zimných podujatí na Slovensku. Tiež chceme, aby ste sa aj vy, rovnako ako ľudia zo Zaneti Motorsport, zamysleli nad osudom našej budúcnosti, našich detí. Ak sa nemôžete tohto podujatia zúčastniť, nemôžete z akéhokoľvek dôvodu prispieť v dražbe, tak aspoň zdieľajte. Všetko, čo robíme pre deti, má význam.

Za Zaneti Motorsport a decká z krízového centra Náruč ĎAKUJEME.

Peter BaranDiskusia k článku