Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Takto vyzerá elektrický monopost Mercedesu

Monday, 08. 04. 2019 - 12:55, Ľuboš Kašický   

Takto vyzerá elektrický monopost Mercedesu

Po odchode z DTM sústredil Mercedes sily na Formulu E s ktorou už v nasledujúcej sezóne vstúpi do svetového šampionátu. Nový monopost bude vyzerať takto!

 

Čo človek, to názor a že tých pesimistických som už na Formulu E počul naozaj dosť. S príchodom nových vecí to tak vždy býva a až čas ukáže, čo je naozaj zrno a čo pliev. Každopádne všetci sme už zaregistrovali, že automobilky sa chystajú postupne prejsť na elektrický pohon a účasť v šampionátoch, akým je Formula E je výbornou cestou.

d595146-33.jpg

Tím Mercedes v posledných rokoch jasne kraľuje F1 a v Maranelle si preto už neraz trhali vlasy až na plešinu. Vlani Stuttgart oznámil, že končí v populárnej nemeckej sérii cestovných vozidiel DTM, ktorá bola svojho času oveľa silnejšia ako WTCC, a presúva sily na Formulu E. v tomto roku je Mercedes ešte iba podporovateľom tímu Venturi, no na nasledujúcu sezónu 2019-2020 sa chystá vstúpiť s úplne celým vlastným autom. Pred pár dňami tento elektrický monopost prvýkrát vyšiel na testovaciu dráhu a testovali ho Stoffel Vandoorne aEdoardo Mortara, ktorí už v FE súťažia. Pozrite sa, ako auto vyzerá.

d595081-11.jpg

d595018-22.jpgDiskusia k článku