Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Szilveszter Rally aj so Slovak National Hill Climb Teamom

Thursday, 27. 12. 2018 - 22:05, Public relations   

Szilveszter Rally aj so Slovak National Hill Climb Teamom

Posledný piatok a sobota v roku budú patriť záverečnému rally podujatiu sezóny. To odštartuje na Hungariaringu vrátane posádky slovenského tímu.

 

Vlado Hudy a Jaro Frisch sa spoločne s vozidlom Honda Civic TypeR predstavia v rámci jubilejnej 20. Szilveszter Rally 2018. Toto podujatie už tradične ukončí rally sezónu v strednej Európe. Vlado s Jarom po roku „oprášia“ svoje predchádzajúce skúsenosti s touto súťažou.

Tibor Szabosi;c30i3975-12.jpg

„Na Szilveszter Rally sa každoročne predstaví viac ako dvesto súťažných posádok a inak tomu nebude ani v tomto roku. Náš Slovak National Hill Climb Team bude reprezentovať dvojica, s ktorou sme absolvovali aj celú tohtoročnú slovenskú rally sezónu. Teraz sa chystáme dôstojne uzavrieť sezónu a najlepšie je to na súťaži. Verím, že Vladovi a Jarovi sa bude v Maďarsku dariť a privezú domov aj nejaké to ocenenie,“ zhodnotil manažér tímu Peter Ambrúz.

Tibor Szabosi;c30i1604-13.jpg

20. Szilveszter Rally 2018 odštartuje v dňoch 27.-29.12.2018 na maďarskom okruhu Hungariaring. Organizátor pre všetkých súťažiacich pripravil trať o dĺžke päťdesiatpäť kilometrov. V nich je už započítaných aj viac ako päťdesiatjeden „ostrých“ kilometrov, ktoré sú rozdelené do šiestich rýchlostných skúšok. Štart súťaže je 28.12.2018 o 10:00 hodine a cieľ podujatia dňa 29.12.2018 o 17:30 hodine.

Slovak National Hill Climb Team, M. Majláth   Diskusia k článku