Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Štofi Rosina sa predstaví s WRC v Novej Bystrici

Friday, 05. 08. 2022 - 11:39, Miroslav Majláth   

Štofi Rosina sa predstaví s WRC v Novej Bystrici

Predposledné podujatie tohtoročnej slovenskej kopcovej sezóny prichádza s veľkým prekvapením. Na trati sa fanúšikom predstaví aj Štefan Rosina ml. v spolupráci so Škodou Fabia WRC.

 

Tibor Szabosi;gh7p9596-1.jpg

Pre Štofiho to v rámci podujatia Dynamax Yokohama Trofeo Slovakia Nová Bystrica 2022 nebude prvé zoznámenie s vozidlom špecifikácie WRC.

Tibor Szabosi;o8c9727.jpg

Štefan Rosina mladší patrí medzi najlepších slovenských okruhových jazdcov. Na vlastnej koži si už vyskúšal snáď všetky disciplíny automobilového športu. Škodu Fabia WRC, na ktorej sa v Novej Bystrici predstaví, si už v minulosti rovnako vyskúšal a to hneď päťkrát v rámci podujatia Auto Show na Slovakia Ringu (v rokoch 2013 – 2017). Ako chutia preteky automobilov do vrchu už rovnako jazdil, čiže presne vie do čoho ide.

Tibor Szabosi;c30i8005-1.jpg

Podujatie Dynamax Yokohama Trofeo Slovakia Nová Bystrica 2022 odštartuje v dňoch 13. – 14.8.2022 na trati smerujúcej od Novej Bystrice smerom na Oravskú Lesnú. Čo sa týka prihlásených jazdcov, tých je do dnešného dňa už viac ako viac ako osemdesiat (MSR+EDDA Cup). A to prihlasovanie na podujatie končí až dňa 9.8.2022 presne o polnoci.

Tibor Szabosi;c30i1810-11.jpg

Veríme, že množstvo jazdcov, ktorí majú záujem štartovať v rámci podujatia Dynamax Yokohama Trofeo Slovakia Nová Bystrica 2022 priláka k trati pretekov aj množstvo divákov, pre ktorých má organizátor pripravenú súťaž o zvezenie vo vozidle špecifikácie R5, ale aj množstvo iných prekvapení.

Tibor Szabosi;h7p3187-3.jpg

Miro Majláth
tlačový tajomník
Dynamax Yokohama Trofeo Slovakia Nová Bystrica 2022Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri