Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Sprievodný program počas WTCR a EWC Races of Slovakia

Tuesday, 07. 05. 2019 - 10:30, Public relations   

Sprievodný program počas WTCR a EWC Races of Slovakia

Okruh SLOVAKIA RING privíta už tento týždeň (9.-12. mája) dva významné svetové šampionáty: WTCR - FIA Svetový pohár cestovných automobilov a Majstrovstvá sveta vytrvalostné preteky cestných motocyklov FIM EWC. Zatiaľ čo cestovným autám patrí piatok a nedeľa, motocykle sa postarajú o akciu vo štvtok a v sobotu. Počas víkendu čaká na návštevníkov samozrejme zaujímavý sprievodný program.
 

Martin Trenkler;ren2134.jpg

Moto kaskadér vs motokára a letecká šou
Nedeľa prinesie troje pretekov cestovných vozidiel WTCR (10:45, 15:15, 16:45). O zábavu sa postará tiež kaskadér na motocykli a šprintový duel s pretekárskou motokárou na štartovej rovinke. Po roku sa u nás opäť predvedie letecká show a to v podobe akrobatickej legendy a Majstra sveta Pétera Besenyeiho, známeho zo šampionátu Red Bull Air Race (v nedeľu o 14:15).

Race Taxi
Do areálu sa v nedeľu oplatí prísť čím skôr. V rámci žrebovania vylosujeme doobeda troch návštevníkov, ktorí sa medzi 12:00–13:00 môžu zviezť s pretekárom Procar Motorsport na modeli KTM X-BOW a legendárnom Porsche 911.

Autogramiáda
Unikátny motoristický víkend doplnia ďalšie sprievodné aktivity pre návštevníkov. V nedeľu 12. mája o 12:45 zažijete autogramiádu s hviezdami cestovných automobilov WTCR  (pred vstupom na krytú tribúnu A). Medzi nimi nájdete napríklad Majstrov sveta ako Yvan Muller, Gabriele Tarquini, Thed Björk, Andy Priaulx či úradujúceho Majstra sveta v relykrose Johana Kristofferssona, ktorý tento rok presedlal na cestovné vozidlá. Rovnako, ako hviezda DTM a GT3 Augusto Farfus.

Martin Trenkler;ren5093.jpg

F1 simulátor
Vcítiť sa do role pilota formuly 1 sa môžu návštevníci aj vďaka obriemu simulátoru monopostu F1.

Malkia Park
Medzi divácke zaujímavosti patrí určite i rozrastajúci sa zvierací Malkia Park v tesnej blízkosti okruhu. Nachádza sa tesne pred areálom po ľavej strane hlavnej príjazdovej cesty. Rozrastajúca sa zvieracia záchranná stanica ukáže návštevníkom úžasné divoké mačky (lev, biely lev, puma, bengálsky tiger, leopard), ale aj medveďa, kengury či ťavu dvojhrbú.

Off-road
Na konci areálu nášho automotodrómu sa nachádza vynovený off-roadový areál pre terénne vozidlá. Skvelý a bezpečný adrenalín si netreba nechať ujsť, pripravené budú terénne autá, šikovní inštruktori aj zábavné prekážky.

Martin Trenkler;ren8390-2.jpg

Centrum bezpečnej jazdy
Naše moderné Centrum bezpečnej jazdy v spolupráci s automobilkou Hyundai otvorí bezplatne v nedeľu 12. mája svoje brány pre širokú verejnosť. Zábava v bezpečnom prostredí bez šance akýchkoľvek kolízií môže byť najcennejšou skúsenosťou, ktorá vám jedného dňa možno zachráni zdravie i peňaženku.

OMV Viva stan
Stanová zóna oficiálneho partnera okruhu bude miestom oddychu a "dotankovania" energie. Chýbať nebudú samozrejme detské atrakcie ako skákacia trampolína či nafukovací hrad.

Vojenské múzeum
Návštevníkov láka už dlhšie rozrastajúca sa výstava ťažkej vojenskej techniky. Vyradené, no nablýskané vojenské vrtuľníky či rakety a obrnené transportéry nájdete hneď pri off-roadovom areáli na konci okruhu.Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri