Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Slovak National Hill Climb Teamu štartuje posezónne rally obdobie

Friday, 10. 11. 2017 - 08:34, Public relations   

Slovak National Hill Climb Teamu štartuje posezónne rally obdobie

Slovenský národný kopcový tím po veľmi úspešnej sezóne, v ktorej získal nielen titul absolútneho majstra Slovenska, ale aj v absolútny slovenský titul v historických vozidlách, štartuje obdobie, v rámci ktorého absolvuje niekoľko rally súťaží.

Tibor Szabosi;c30i5166-6.jpg

Prvým z nich je podujatie KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017. Podujatie, ktoré už osem rokov uzatvára slovenskú sezónu automobilových športov. V rámci neho sa pretekársky okruh zmení na rally arénu, v ktorej medzi sebou bojujú gladiátori z rôznych automobilových disciplín. Medzi nimi sa divákom na Slovakia Ringu predstavia aj jazdci Slovak National Hill Climb Teamu.

Tibor Szabosi;asf-5665-1.jpg

Prvým z nich, ktorého diváci v rámci KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 budú mať možnosť sledovať hneď dvakrát, bude Peter Florek. Ten sa predstaví v dvoch rozdielnych súťažných vozidlách, najskôr s Mitsubishi Lancer EVO IX a následne aj s Fordom Fiesta R5, pričom spolujazdca mu bude robiť Július Lapdavský.

Tibor Szabosi;c30i6947-1.jpg

Druhým jazdcom bude Vlado Hudy, ktorého diváci motoristického športu poznajú už niekoľko rokov v spojitosti s vozidlami Honda a inak tomu nebude ani teraz, pričom trate Auto Show bude brázdiť s Hondou Civic TypeR a spolujazdkyňou Zdenkou Frývaldskou.

Martin Paľov;ik8a4671.jpg

Prítomný na podujatí, aj keď bez tradičnej kombinézy a pretekárskeho vozidla, bude aj šéf Slovak National Hill Climb Teamu, Peter Ambrúz: „Auto Show je peknou bodkou za slovenskou automobilovou sezónou a ja som rád, že sa tohto podujatia môžeme opäť zúčastniť. Tunajšie trate sú zmeskou všetkých možných povrchov, ale aj obťažností a chalani jazdiaci rally súťaže si to vedia dokonale užiť. Keďže sa už blíži koniec sezóny, príde nás pozrieť aj množstvo našich partnerov a známych, pričom niektorých z nich radi aj zvezieme v súťažných vozidlách, aspoň budú mať predstavu ako tento šport funguje priamo z auta. Zdá sa, že aj počasie by mohlo byť dobré, tak si to všetci poriadne užime."

Slovak National Hill Climb Team, M. MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri
Richard Gondawww.dovrchu.czSlovakiaringDuEnHomola Motorsport