Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Sedemdesiatdva prihlásených na ÚAMK PAV Brezno – Čierny Balog 2024

Tuesday, 02. 07. 2024 - 18:57, Miroslav Majláth   

Sedemdesiatdva prihlásených na ÚAMK PAV Brezno – Čierny Balog 2024

Už iba pár dní ostáva do štartu ďalších pretekov automobilov do vrchu. V tomto prípade to bude v Čiernom Balogu a zoznam prihlásených je uzavretý na čísle sedemdesiatdva.

 

ÚAMK PAV Brezno - Čierny Balog 2024

Podujatie ÚAMK PAV Brezno – Čierny Balog 2024 vráti kopcové súboje na jednu z najkrajších slovenských tratí, do nádherného prostredia v Čiernom Balogu po dlhej, desaťročnej pauze. Organizátor, Ústredný automotoklub Slovenskej republiky, už uzatvoril prihlasovanie na podujatie, pričom zoznam tvorí sedemdesiatdva mien jazdcov zo Slovenska a Českej republiky.

T. Szabosi;1t1u0542.jpg

Pri podrobnejšom pohľade treba konštatovať, že v Čiernom Balogu sa zíde najrýchlejšia a najlepšia špička kopciarov z oboch krajín. V zozname prihlásených nechýba aktuálny líder seriálu Dynamax Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky Václav Janík jazdiaci na Norme M 20 FC, ale ani líder Kategórie I. Marek Rybníček s KTM GTX-Bow. Spomedzi slovenských jazdcov treba spomenúť Martina Juhása a jeho formulu LOLA B03, či druhého jazdca priebežného poradia šampionátu, Mikiho Čambala a Hyundai i30 N TCR. Samozrejme tých „ťahákov“ je v zozname prihlásených podstatne viac.

ÚAMK PAV Brezno - Čierny Balog 2024

Jedno je už dnes na sto percent isté. Všetko je pripravené na úspešný štart pretekov automobilov do vrchu v Čiernom Balogu po dlhej, desať ročnej pauze. Stane sa tak v dňoch 5. – 7.7.2024.

Miro Majláth
tlačový tajomník
ÚAMK PAV Brezno – Čierny Balog 2024Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri