Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

RUFA SPORT s Grzybom ukončia sezónu v Slušoviciach

Wednesday, 05. 12. 2018 - 21:21, Public relations   

RUFA SPORT s Grzybom ukončia sezónu v Slušoviciach

Posledná rally súťaž konajúca sa záverom sezóny v bývalom Československu sa bude už tradične konať v Slušoviciach. Samozrejme aj s účasťou slovenského RUFA SPORT Teamu.

 

Tibor Szabosi;asf-6195-3.jpg

Po tom, čo na Pražský Rallysprint slovenský RUFA SPORT Team priviezol ako prekvapenie pre fanúšikov rally súťaží aktuálneho európskeho šampióna Alexeya Lukanyuka, ale aj aktuálneho absolútneho poľského majstra, čiže Grzegorza Grzyba bude v Slušoviciach tím reprezentovať iba Grzyb. Ten sa divákom tejto poslednej súťaže v sezóne predstaví rovnako ako počas celej tohtoročnej sezóny so Škodou Fabia R5 z dielní košického MM Rally Teamu. Kto bude sedieť po jeho pravom boku a čítať mu na slušovických rýchlostných skúškach noty, to sa dozvieme až pri administratívnom preberaní, napriek tomu do Slušovíc prichádza RUFA SPORT Team, rovnako ako na ostatné súťaže v roku so smelými plánmi.

Tibor Szabosi;c30i3905-12.jpg

„Napriek faktu, že Mikuláš Rally Is Life 2018 je súťaž zaradená medzi voľné, do Slušovíc ideme s cieľom predviesť dobrý výkon a pobiť sa o najvyššie priečky. Sme proste profesionálny tím, ktorý do každej súťaže ide naplno. Tu v Slušoviciach už RUFA SPORT Team bral víťazstvo, ale aj druhé, či tretie miesto absolútneho poradia. Boli aj roky, keď sa našim jazdcom veľmi nedarilo a zradila ich technika, ale taký je už rally život. Uvidíme ako to pôjde v tomto roku, jedno je však isté, svoju kožu nepredáme lacno. Samozrejme sa aj v rámci poslednej súťaže chceme poďakovať obchodným partnerom RUFA SPORT Teamu, ale aj fanúšikom za podporu,“ povedal Ľubomír Kleman, manažér slovenského RUFA SPORT Teamu.

Tibor Szabosi;c30i8795-14.jpg

Podujatie, ktoré z minulosti všetci poznali ako Mikuláš Rally Slušovice, v tomto roku dostáva nový názov - Mikuláš Rally Is Life 2018. Pre súťažiacich pripravil organizátor trať o dĺžke päťdesiatpäť kilometrov. V nej je už započítaných aj päť rýchlostných skúšok o celkovej dĺžke dvadsaťpäť kilometrov. Štart súťaže je o 11.00 hodine a cieľ o 15:10 hodine.

Tibor Szabosi;c30i5606-19.jpg

RUFA SPORT Team, M. Majláth

december.jpgDiskusia k článku