Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Česko

RUFA MOTOR-SPORT Team smeruje na Setkání mistrů do Sosnovej

Tuesday, 15. 12. 2020 - 13:38, Miroslav Majláth   

RUFA MOTOR-SPORT Team smeruje na Setkání mistrů do Sosnovej

Slovenský RUFA MOTOR-SPORT Team sa po zisku piateho titulu absolútneho majstra Slovenska v rally predstaví počas nadchádzajúceho víkendu na Setkání mistrů v Sosnovej.

 

Michal Bobko;

Rovnako ako nad ostatnými, či už uskutočnenými, či neuskutočnenými podujatiami v tomto roku, aj nad podujatím 19. Global assistance Setkání mistrů, ktoré sa každoročne koná v areáli Autodromu v Sosnovej, visel dlho korona tieň. Nakoniec sa však organizátorom podarilo vybaviť všetky povolenia a tak sa v priebehu nasledujúceho piatka a soboty, čiže 18. – 19.12.2020 budú môcť majstri automobilových disciplín predsa len v Sosnovej predstaviť. Samozrejme, toto všetko za prísnych proti epidemiologických opatrení a bez prítomnosti divákov.

Michal Bobko;

„Rovnako ako sme dlho nevedeli, či sa nám podarí vybojovať piaty titul absolútnych rally majstrov na Slovensku, tak veľmi dlho nebolo jasné, či sa bude Setkáni mistrů konať, ale nie. Dnes je už všetko jasné a v Sosnovej sa nakoniec predstavíme. Samozrejme to bude v spolupráci s dnes už päťnásobným absolútnym slovenským rally majstrom Grzegorzom Grzybom, ale aj Škodou Fabia R5 EVO2, s ktorou tento titul vybojoval. Ešte nevieme či bude môcť Grzegorz aj povoziť nejakých partnerov RUFA MOTOR-SPORT Teamu, alebo nie, podstatné je, že sa v Sosnovej súťažiť bude,“ povedal manažér RUFA MOTOR-SPORT Teamu.

RUFA MOTOR-SPORT

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri