Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

RUFA MOTOR-SPORT s Grzybom po roku opäť do Rzeszowa

Wednesday, 03. 08. 2022 - 10:58, Miroslav Majláth   

RUFA MOTOR-SPORT s Grzybom po roku opäť do Rzeszowa

Slovenský rally kalendár pre sezónu 2022 zahŕňa v sebe podujatie, ktoré sa bude konať v poľskom Rzeszowe a na štarte nebude chýbať ani slovenský RUFA MOTOR-SPORT.

 

Tibor Szabosi;asr68144-5.jpg

Už tradične sa na štart tejto súťaže postaví šesťnásobný slovenský a dvojnásobný poľský absolútny rally majster RUFA MOTOR-SPORT s jazdcom Grzegorzom Grzybom a vozidlom Škoda Fabia Rally2. Vedľa Grzyba sa na miesto spolujazdca v tomto prípade posadí Adam Binieda, s ktorým Grzegorz absolvoval pred dvomi týždňami aj Rally di Roma Capitale, kde dojazdili v ťažkej európskej konkurencii na ôsmom mieste absolútneho poradia.

Tibor Szabosi;asr68627-7.jpg

Pri pohľade na priebežné poradie Majstrovstiev Slovenska v rally 2022 patrí Grzegorzovi Grzybovi v absolútnom síce aktuálne tretie miesto, on však v tohtoročnej sezóne absolvoval iba dve z doterajších troch podujatí. Navyše v Rzeszowe jeho konkurenti štartovať nebudú, ktorí tak ako Grzyb vynechal jedno podujatie, oni vynechávajú Rajd Rzeszowski, čo dáva Grzybovi veľkú šancu usadiť sa po tomto predposlednom podujatí tohtoročnej sezóny na špici priebežného poradia.

Michal Bobko;asf-2059-7.jpg

„Som rád, že budeme opäť štartovať v Rzeszowe, v meste odkiaľ Grzegorz pochádza a kde sa nám podarilo viackrát brať absolútne víťazstvo. Navyše tu máme množstvo kamarátov a známych a veľmi radi do tohto nádherného mesta chodíme. Poďme však k samotnej súťaži. Vieme, že Grzegorz je tu doma a vie tu podať výborný výkon, ale zároveň vieme aj to, že táto súťaž je mimoriadne ťažká a veľakrát rozhodujú najmenšie drobnosti o tom, kto vyhrá a kto nie. Dúfam, že nám šťastie bude priať a predvedieme solídny výkon,“ povedal manažér RUFA MOTOR-SPORT Teamu.

Michal Bobko;asf-0426-6.jpg

31. Marma Rajd Rzeszowski 2022 odštartuje v dňoch 4. – 6.8.2022. Organizátor pre všetkých účastníkov pripravil súťaž na ktorej sa bude bojovať o body do seriálov FIA CEZ, ale aj slovenských a poľských rally majstrovstiev. Celková dĺžka súťaže bude prevyšovať päťsto kilometrov, pričom v tomto počte je započítaných už aj jedenásť rýchlostných skúšok v súhrnnej dĺžke viac ako stopäťdesiatjeden kilometrov. Meno víťaza 31, Marma Rajd Rzeszowski 2022 sa dozvieme v sobotu po 17 hodine a 30 minúte.

RUFA MOTOR-SPORT

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri