Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Rally v Dobšinej pripomína uzávierku prihlášok!

Saturday, 17. 09. 2022 - 16:31, Radovan Szabosi   

Rally v Dobšinej pripomína uzávierku prihlášok!

Uzávierka prihlášok pre súťažiacich na LA CONTROL RALLYE, ktorá sa uskutoční na prelome septembra a októbra s centrom v meste Dobšiná (30. 9 – 1. 10. 2022) sa nezadržateľne blíži. Organizátormi je stanovená na nedeľu 18. septembra. Do štvrtkovej uzávierky s redukovaným prihlasovacím vkladom sa prihlásilo celkom 58 posádok

Tibor Szabosi;asr69373-5.jpg

Oneskorení z radov súťažných posádok majú možnosť zaslať prihlášku na rally v okolí Dobšinej prostredníctvom online webovej stránky www.sams-asn.sk ešte počas tretieho septembrového víkendu do nedeľnej polnoci 18. septembra. Kalendár Slovenského rally pohára prišiel počas sezóny o dve podujatia, preto organizátori z AOS klub Poprad pripravili náhradnú súťaž, potrebnú z dôvodu splnenia podmienok pre vyhlásenie celoročných víťazov pohára. Takisto došlo k dohode s organizátormi Motorsport Rally Cup (MRC), ktorí súťaž dodatočne zaradili do svojho kalendára ako 4. akciu.

Michal Bobko;asf-0073-6.jpg

Už teraz je zrejmé, že dobšinská rally ponúkne kvalitné štartové pole a pre divákov hodnotné motoristické zážitky. Najväčších favoritov na víťazstvo v absolútnej klasifikácii nájdeme v Pohári organizátora, kde zaslali prihlášku Lukáš Lapdavský (Škoda Fabia R5), Tomáš Kukučka (Mitsubishi Lancer Evo VI), Tibor Kovács (Mitsubishi Lancer Evo IX), Marián Kekeňák (Ford Fiesta) Marek Pazderák (Mitsubishi Lancer), Miloslav Majerčák (Mitsubishi Lancer WRC 05 Proto), Marek Špavelko (VW Polo Proto), Kamil Švec (Peugeot 208 R2) a ďalší.

Tibor Szabosi;asr67477-5.jpg

Do tretieho kola Slovenského rally pohára sa už prihlásili Tibor Nagy (Subaru Impreza), Dávid Bartoš (Mitsubishi Lancer Evo IV), Martin Stoklas (Ford Fiesta R2), Ladislav Mokran (Renault Clio Sport), Tomáš Lukáč (LADA 2107) Patrik Magyar (Seat Ibiza) atď. Do hodnotenia Motorsport Rally Cup zaslali prihlášku Tomáš Polovka (Honda Civic Type R), Igor Plichta (Seat Ibiza), Roland Pecuch (VAZ 2107), Martin Jurečka (BMW E30), Peter Klik (BMW 330 Ci), Maroš Kysucký (Mitsubishi Lancer Evo IV) a ďalší.

Tibor Szabosi;asr68991-5.jpg

LA CONTROL Rallye sa pôjde v sobotu 1. októbra, meria celkom 191,90 km a obsahuje tri rýchlostné skúšky na úseku medzi Hnilcom a Gemerskou Polomou v celkovej dĺžke 35,40 km. Prvé vozidlo štartuje zo servisného parkoviska o 8.30 hod., v cieli súťaže sa objaví o 14.20 hod. Na cieľovej rampe bude aj rozdelenie cien.

Tibor Szabosi;asr69005-2.jpg

Ďalší spravodajský servis v rámci 1. LA CONTROL Rallye 2022 prinesieme v nasledujúcich tlačových správach. Uverejnené budú postupne na oficiálnej webovej stránke www.rallyetatry.sk, na facebookovom a instagramovom profile.

Roman ORDELT
tlačový tajomník
1. LA CONTROL Rallye 2022



Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri