Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

RALLY PREŠOV - Zvláštne ustanovenia

Saturday, 08. 06. 2019 - 14:19, Ľuboš Kašický   

RALLY PREŠOV - Zvláštne ustanovenia

Štvrtým podnikom slovenskej rely sezóny bude v dňoch 5. - 6.júla 2019 prešovská rely. V metropole Šariša sa pôjde už jubilejný 25.ročník, ktorého prihlasovanie bolo v týchto hodinách spustené.

 

Automobilová súťaž Rally Prešov 2019 je štvrtým podnikom Majstrovstiev Slovenska v rely a zároveň štvrtým podnikom Majstrovstiev Slovenska rely historických automobilov. Slovenský Rally Pohár 2019 bude mať v Prešove druhú súťaž sezóny. Súčasťou Rally Prešov bude tiež Rally Legend 2019 (RL), Rally pravidelnosti historických automobilov (RHP) a Rallyškola (RŠ).

Tibor Szabosi;asf-8341asf-2.jpg

Štartuje sa v piatok 5.júla mestským okruhom, ktorý sa pôjde dvakrát. Následne o dvadsiatej hodine bude na námestí v centre mesta slávnostný štart. Súťaž je jednoetapová a pokračuje zvyšnými rýchlostnými skúškami v sobotu. Víťaza budeme poznať popoludní na cieľovej rampe na Hlavnej ulici. Viac sa o súťaž dozviete v priložených Zvláštnych ustanovenia.

Tibor Szabosi;asf-8367asf.jpg

Elektronické prihlasovanie sa do 25.Rally Prešov je už spustené na stránke www.sams-asn.sk/prihlaska. O niekoľko dní bude otvorená aj akreditácia pre médiá (v samostatnej tlačovej správe).

Tibor Szabosi;asf-8456asf.jpg

Zvláštne ustanovenia nájdete v prílohe tejto tlačovej správy, na stránke organizátora podujatia www.rallypresov.sk a tiež na stránke Slovenskej asociácie motoristického športu.



Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri