Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Rally pod Tatrami pod krídlami spoločnosti PETROLTRANS, a.s.

Thursday, 16. 03. 2023 - 08:34, Public relations   

Rally pod Tatrami pod krídlami spoločnosti PETROLTRANS, a.s.

Jedna z najstarších automobilových súťaží na území Slovenskej republiky Rallye Tatry napíše koncom jari príbeh jubilejného päťdesiateho ročníka. Usporiadateľom z AOS klub Poprad sa podarilo pre tohtoročné okrúhle narodeniny tatranskej rally zaistiť významného hlavného partnera podujatia. Stala sa ňou spoločnosť PETROLTRANS, a.s., ktorá je zameraná na prepravu a obchodovanie s pohonnými hmotami.

Tibor Szabosi;asr68048-5.jpg

Tohtoročný päťdesiaty ročník rally sa v Poprade pôjde pod oficiálnym názvom 50. PETROLTRANS Slovakia Rallye Tatry 2023 v termíne 25. - 27. mája. „Táto významná slovenská spoločnosť so sídlom v Poprade nás významne podporovala už v predchádzajúcich ročníkoch. Veľmi nás teší, že práve regionálna spoločnosť s poľom pôsobnosti nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí má veľký záujem podporiť Slovakia Rallye Tatry pri tohtoročnom jubileu. Tento rok sme sa dohodli na rozšírení doterajšej spolupráce, ktorá bude určite na prospech pre obe strany. Sme radi, že práve Petroltrans bude v oficiálnom názve súťaže,“ povedal Ing. Stanislav Hanzeli, predseda organizačného výboru a riaditeľ Petroltrans Slovakia Rallye Tatry.

Tibor Szabosi;asr67557-1.jpg

PETROLTRANS a.s., je slovenská spoločnosť zameraná na obchodovanie a distribuciu pohonných hmôt, poradenstvo a servis. Zákazníkom na Slovensku a v zahraničí poskytuje individuálnu starostlivosť. Diverzifikácia zdrojov nákupu pohonných hmôt, rozsiahle skladovacie kapacity v rámci Slovenska, železničná a automobilová preprava a dlhoročné skúsenosti sú tou najlepšou zárukou, že pohonné hmoty dostanú odberatelia vždy načas a v najvyššej kvalite.

Spoločnosť sa pýši 650 tisíc predaných litrov pohonných hmôt za deň a má viac ako 300 obchodných partnerov na Slovensku a v zahraničí.

Tibor Szabosi;asr67622-25.jpg

,,Nežijeme len biznisom, investujeme aj do ľudí a radi podporujeme dobré veci. Patrí medzi nich aj motoristický šport, ktorý blízko súvisí aj s predmetom našej podnikateľskej činnosti. Sme hrdí na to, že tento rok budeme hlavným partnerom jednej z najstarších automobilových súťaží na Slovensku. Našej posádke a všetkým jazdcom držíme palce!‘‘ vyjadril sa zástupca spoločnosti PETROLTRANS.

Tibor Szabosi;asr68927-4.jpg

Spoločnosť sa významne angažuje v motoristickom športe prostredníctvom PETROLTRANS Rally Teamu s posádkou v zložení Ing. Vlastimil Majerčák, Ing. Jakub Slovák. Táto dvojica nenašla v minuloročnej sezóne premožiteľa vo FIA Majstrovstvá zóny strednej Európy v kategórii CEZ2, získala štatút reprezentantov Slovenskej republiky a tento rok prezbrojila na výkonnejšie vozidlo Ford Fiesta Rally2. Jedná sa o vozidlo s ktorým jazdil v šampionáte WRC2 2022 talentovaný Erik Cais z Českej republiky.

Tibor Szabosi;asr68965-4.jpg

Ďalší spravodajský servis v rámci 50. PETROLTRANS Slovakia Rallye Tatry 2023 prinesieme v nasledujúcich tlačových správach. Uverejnené budú postupne na oficiálnej webovej stránke www.rallyetatry.sk, na facebookovom a instagramovom profile.

Roman ORDELT
tlačový tajomník
50. PETROLTRANS Slovakia
Rallye Tatry 2023Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri