Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Prihlasovanie sa na Dobšinský kopec 2021 spustené

Thursday, 03. 06. 2021 - 12:13, Public relations   

Prihlasovanie sa na Dobšinský kopec 2021 spustené

Schválením Zvláštnych ustanovení, ktoré musela odobriť Medzinárodná automobilová federácia a ASN, je definitívne potvrdené konanie XXXVII. ročníka pretekov automobilov do vrchu Dobšinský kopec 2021. Zároveň bolo spustené aj prihlasovanie sa súťažiacich.

Preteky sa uskutočnia v tradičnom termíne 16. – 18. júla 2021 a už po deviatykrát sú súčasťou FIA Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu (EHC). Dňom 3. júna 2021 budú Zvláštne ustanovenia zverejnené na stránke www.dobsinskykopec.com v sekcii „Jazdci“, ako aj na stránke Slovenskej asociácie motoristického športu.

Tibor Szabosi;c30i2940-14.jpg

Prosíme, aby ste si dôsledne prečítali inštrukcie smerujúce k prihlasovaniu jazdcov, ktoré sú uvedené v Zvláštnych ustanoveniach na strane č. 7. Je potrebné rozlíšiť štart v ME a na národných šampionátoch. Kto chce štartovať v oboch prípadoch, musí poslať dve prihlášky. Jednu osobitne na ME a druhú na stránke organizátora, ako doteraz.

Tibor Szabosi;c30i2515-17.jpg

Pre uľahčenie uvádzame, že elektronické prihlasovanie sa na ME je možné cez formulár na https://registrations.fia.com/ehc  (pozn.: ak ešte nemáte profil, musíte si ho najprv vytvoriť) a elektronické prihlasovanie sa súťažiacich v národných šampionátoch je spustené na stránke www.sams-asn.sk/prihlaska .

Tibor Szabosi;c30i4340-13.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri