Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Prihlasovanie na Rally Hustopeče končí už v najbližšie dni

Saturday, 02. 06. 2018 - 09:33, Public relations   

Prihlasovanie na Rally Hustopeče končí už v najbližšie dni

Agrotec Petronas Syntium Rally je treťou súťažou zaradenou do Majstrovstiev Slovenska v rally v sezóne 2018. Tradičné podujatie medzi hustopečskými vinicami sa uskutoční už o dva týždne v termíne 13.-14. júna.


Zoznam prihlásených na Agrotec Petronas Syntium Rally obsahuje päť dní pred uzávierkou prihlášok približne sedemdesiatku súťažných posádok zo Slovenska, Česka, Poľska a Nemecka. Tie budú bojovať o body v absolútnom poradí i v jednotlivých triedach FIA Majstrovstiev Zóny strednej Európy, Majstrovstiev Česka, Majstrovstiev Slovenska a Majstrovstiev Slovenska historických vozidiel v rally. Slovenský historický šampionát je zároveň otvorený aj pre medzinárodné posádky.

Tibor Szabosi;c30i0917-6.jpg

„Rally Hustopeče" prináša každoročne kompaktnú, ale mimoriadne náročnú trať, kde sa strieda kvalitný asfalt s nespevneným povrchom a šotolinou. Vyhrať v týchto podmienkach je obrovským úspechom, ale to aj doraziť do cieľa. Slovenské posádky štartujúce na českej súťaži by nemali zabudnúť na to, že každá súťažná posádka musí pri administratívnom preberaní predložiť doklad o poistení liečebných nákladov v zahraničí alebo minimálne Európsky preukaz zdravotného poistenia a tiež doklad o osobnom úrazovom poistení. Poistenie zodpovednosti voči tretím osobám na RS je pre posádky MSR súčasťou prihlasovacieho vkladu.

Tibor Szabosi;c30i1600-6.jpg

Uzávierka prihlášok na súťaž končí už o päť dní, v utorok 5. júna. Spoločne s tým súvisí aj uzávierka prihlášok na nepovinnú testovaciu skúšku, resp. shakedown a tiež na zvláštne služby v servisnom parkovisku. Pre posádky MSR zostáva v platnosti možnosť platby redukovaného vkladu do súťaže a to do soboty 2. júna.

Tibor Szabosi;c30i9537-5.jpg

Všetky dôležité informácie sú zverejnené v Zvláštnych ustanoveniach na webstránke organizátora www.agrotecrally.cz a slovenského spoluorganizátora autoklub.rallye.sk.

Zoznam prihlásených posádok MSR + MSR-H
Zoznam prihlásených posádok MČR

Zdenka Frývaldská
Auto klub KošiceDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri
www.dovrchu.czSlovakiaringDuEnRichard GondaHomola Motorsport