Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Preteky do vrchu Ústecká 21 aj s Igorom Drotárom

Friday, 23. 08. 2019 - 09:48, Public relations   

Preteky do vrchu Ústecká 21 aj s Igorom Drotárom

Český šampionát pretekov automobilov do vrchu prichýli cez víkend po druhýkrát tento rok aj Majstrovstvá Slovenska (MSR PAV). Po slávnom Ecce Homo v Šternberku to bude Ústecká 21 v Ústí nad Orlicí. Chýbať nemôže ani prešovský matador Igor Drotár na Škode Fabia DTRI v najsilnejšej triede kapotovaných strojov (E1).

Tibor Szabosi;c30i1826-22.jpg

Igor tu v doterajšej histórii 61 pretekov štartoval niekoľkokrát. 21 náročných zákrut a 3650-metrov rýchlostnej dráhy na kopci v pardubickom regióne Česka prinesie so sebou i veľmi silnú konkurenciu. Prihlásených je neuveriteľných 170 jazdcov nielen z Česka a Slovenska, ale aj z Poľska, Talianska, Rakúska a ďalších krajín.

Tibor Szabosi;c30i0288-19.jpg

Igor Drotár: "Máme pred sebou krásne a naozaj významné historické preteky Ústecká 21 v krásnej oblasti Orlických hôr. Okrem zaujímavej a náročnej trate nás čaká neuveriteľné množstvo áut všetkých tvarov, farieb a výkonov. Bude to naozaj veľký motoristický sviatok a som rád, že môžeme znovu štartovať u našich západných bratov. Môj šampionát má rôzne príchute, no určite sa nevzdávame a tak ako na každých pretekoch chcem dať do toho všetko."

Tibor Szabosi;c30i8277-21.jpg

Víkend v Ústí nad Orlicí sa začína v sobotu s dvoma voľnými tréningami a dvoma meranými jazdami. Nedeľa ponúkne už len jediný tréning a dve merané jazdy. Do konca sezóny ostáva teda šesť samostatne hodnotených dní na troch podujatiach: po Ústeckej 21 to bude ešte presunutá Pezinská Baba a tradičná Ostrá Lúka.

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri