Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné  »  Motocross

Posledná MX3-ka bude v Šenkviciach

Tuesday, 06. 08. 2013 - 20:03, Martin Trenkler   

Posledná MX3-ka bude v Šenkviciach

Majstrovstvá sveta v kategórii MX3 sa od budúceho roka rušia a Šenkvice budú posledným miestom, kde sa odohrá rozlúčkové podujatie MX3- ky v sezóne a zároveň aj posledné vôbec. Nenechajte si ujsť boje o titul majstrov sveta v Šenkviciach počas 7.-8. septembra 2013.

Šenkvice - posledná zastávka

V tejto sezóne jazdil MX3 - ku iba jeden Slovák, Tomáš Šimko, ale kvôli zraneniu krčného stavca musel zopár podujatí vynechať. Do Šenkvíc sa však sľúbil rovnako ako horúci adepti na titul Martin Michek (CZE), minuloročný majster sveta MX3, Matthias Walkner (AUT) či talentovaný Slovinec Klemen Gerčar. V Šenkviciach sa rozhodne, kto z nich sa bude hrdiť posledným titulom majstra sveta MX3. U dievčat (WMX) to je trocha jednoznačnejšie, pretože počas celej sezóny vedie minuloročná majsterka sveta Chiara Fntanesi (ITA). Aj keď si pri domácich pretekoch nedávno zlomila prst na ruke, má slušný bodový náskok a na Slovensko si pravdepodobne príde pre titul. O druhé miesto sa však zvádzajú boje medzi tohtoročným nováčikom, Meghane Rutledge z Austrálie, Írkou Natalie Kane a legendárnu Stephanie Laier, štvornásobnou majsterkou sveta a trojnásobnou majsterkou USA v AMA motocrosse.

plagat-small.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri