Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Na 10. KESKOMOBILE AUTO SHOW 2019 už takmer dvadsiatka prihlásených

Friday, 01. 11. 2019 - 11:52, Public relations   

Na 10. KESKOMOBILE AUTO SHOW 2019 už takmer dvadsiatka prihlásených

Do štartu posledného tohtoročného automobilového podujatia ostávajú síce presne tri týždne, v zozname prihlásených už dnes figuruje takmer dvadsiatka prihlásených.

Podujatie, ktoré svojou jedinečnosťou každoročne priťahuje množstvo súťažiacich, odštartuje aj v tomto roku na SLOVAKIA RINGU a to v dňoch 21. – 22.11.2019. V rámci neho sa predstavia divákom nielen rally jazdci, ale aj kopciari, a určite nebudú chýbať ani jazdci z iných disciplín automobilového športu. Jedinečná trať, ale aj poňatie podujatia, ktoré je zaradené do kalendáru SAMŠ ako „Voľné“ pritom priťahuje nielen slovenských, ale aj zahraničných jazdcov. Práve na Slovakia Ringu si totiž jediný krát v roku majú možnosť všetci vyskúšať jedinečnú trať, pripravenú iba pre tento účel. Navyše iba tu majú súťažiaci možnosť „predviesť“ svoju prácu partnerom, či známym priamo z kokpitu pretekárskeho vozidla. V tomto roku pritom podujatie Auto Show odštartuje už po jubilejný, desiatykrát.

Michal Bobko;dsc3689-1.jpg

Pri pohľade na zoznam doposiaľ prihlásených treba povedať, že v ňom už teraz nechýbajú najrýchlejší jazdci, či už z disciplíny rally, ale aj pretekov automobilov do vrchu. Prvej partii dominujú mená ako Grzegorz Grzyb (vicemajster Slovenska v rally a niekoľkonásobný víťaz Auto Show), Igor Drotár (jednoznačne legenda slovenského automobilového športu, mnohonásobný rally, či kopcový majster), či Peter Gavlák (minuloročný druhý vicemajster Slovenska v rally), pričom všetci traja sa predstavia s vozidlami Škoda Fabia R5. Medzi kopciarmi určite fanúšikov zaujme Marek Rybníček (jeden z najrýchlejších kopcových jazdcov v Čechách, ale aj Európe), ktorého síce v priebehu „normálnej“ sezóny poznáme v spolupráci s kopcovým špeciálom McLaren F1, teraz však premiérovo, rovnako ako predchádzajúca trojica usadne do vozidla špecifikácie R5. Ak by sme chceli vytiahnuť TOP 5 jazdcov, určite medzi nimi nesmie chýbať ani ďalší kopciar, v tomto prípade Slovák Peter Jureňa (mnohonásobný slovenský a európsky šampión v pretekoch automobilov do vrchu v skupine N). Ten ostáva aj v rámci Auto Show verný vozidlu Mitsubishi. Spomínaní jazdci sú iba výňatok z doposiaľ prihlásených súťažiacich. Tých ešte určite doplnia ďalšie známe tváre nielen zo Slovenska, ale aj blízkeho zahraničia, takže diváci sa na 10. KESKOMOBILE AUTO SHOW 2019 budú mať na čo tešiť.

Michal Bobko;dsc3191.jpg

Okrem prihlasovania súťažiacich samozrejme s prípravou tohto jedinečného podujatia finišuje aj organizátor. Ten už postupne pripravuje podujatie nielen po organizačnej stránke, ale aj trať, ktorá aj v tomto roku bude v sebe zahŕňať množstvo úzkych, či širokých úsekov, prejazdy cez tunajšie tunely, či medzi zvodidlami, pričom sa na trati budú striedať nielen rýchle, ale aj poriadne technické úseky. Ak k tomu pripočítame krytú tribúnu, na ktorej budú môcť súťaž diváci sledovať za akéhokoľvek počasia, o všetkých prítomných bude postarané. Počasie, dúfame bude k súťažiacim, ale aj organizátorom a prítomným divákom zhovievavé a všetci spoločne si tak budú môcť užiť dôstojnú a zároveň aj poriadne napínavú a zábavnú bodku za slovenskou sezónou automobilového športu.

Michal Bobko;dsc3803-2.jpg

A preto nezabudnite, 10. KESKOMOBILE AUTO SHOW 2019 odštartuje v dňoch 21. – 22.11:2019 na jedinom slovenskom pretekárskom okruhu SLOVAKIA RING.
Všetky aktuálne informácie o podujatí 10. KESKOMOBILE AUTO SHOW 2019 nájdete na: http://www.slovakiaring.sk/novinky/detail/keskomobile-auto-show-2/

Michal Bobko;dsc2726.jpg

Aktuálny zoznam prihlásených, ako aj prihlášku na podujatie na stránke: http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri