Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Maťo Homola je novou tvárou OMV!

Wednesday, 18. 09. 2019 - 10:18, Public relations   

Maťo Homola je novou tvárou OMV!

Maťo Homola a prémiové palivá MaxxMotion fuels vytvárajú novú špičkovú dvojicu. Je to spojenie rýchlosti, spoľahlivosti a úspechu – to sú vlastnosti, ktoré budete môcť stretávať na čerpacích staniciach OMV – prémiové palivá a jeden z najlepších slovenských automobilových pretekárov v súčasnosti.

Už z úvodného textu je jasné, že Maťo Homola sa stáva novým ambasádorom čerpacích staníc OMV. „Z tohto spojenia mám nesmiernu radosť,“ hovorí Maťo  a dodáva: „Rád sa spájam len s tými najlepšími. Pomôže to nám obom v budovaní našich značiek. Palivá MaxxMotion sú pre moje civilné auto to najlepšie a vďaka nim z neho dokážem dostať ten správny výkon.“

2-137.jpg

Maťo nie je jediný, kto má z novej spolupráce radosť: „V Maťovi sa snúbi mladícka dravosť s absolútnou profesionalitou. Športové srdce a túžba po maximálnych výkonoch je to, čo nás spája. Je preto len prirodzené, že sa stal ambasádorom práve pre OMV a bude tvárou našich prémiových palív OMV MaxxMotion,“ hovorí Michaela Kuzmínová, Marketing Manager, OMV Slovensko.
 
"Pevne verím, že toto nové partnerstvo bude pre obe strany prospešné a vytvoríme spoločne úspešnú dlhodobú dvojicu,“ dodáva na záver Maťo Homola.

31c5a6a7-d5c0-436e-bb67-2500b26b018a.jpeg

Maťo Homola sa v súčasnosti drží na 4. priečke v priebežnom hodnotení šampionátu TCR Europe, s minimálnym bodovým rozdielom od dvoch jazdcov pred sebou. Najbližšie preteky čakajú na Maťa už tento víkend na španielskom okruhu Circuit de Barcelona Catalunya. Nezabudnite jeho pretekársky aj nepretekársky život sledovat na sociálnych sieťach, Facebooku, Instagrame a Twitteri.

1-176.jpg

Kalendár TCR EUROPE 2019

  • 27.-28.04. HUNGARORING, Maďarsko
  • 25.-26.05. HOCKENHEIMRING, Nemecko
  • 08.-09.06. CIRCUIT DE SPA-FRANCORCHAMPS, Belgicko
  • 13.-14.07. RED BULL RING, Rakúsko
  • 03.-04.08. MOTORSPORT ARENA OSCHERSLEBEN, Nemecko
  • 21.-22.09. CIRCUIT DE BARCELONA CATALUNYA, Španielsko

12.-13.10. AUTODROMO DI MONZA, TalianskoDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri