Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Facebook connect
Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Martin Juhás v Ožďanoch nielen víťazom triedy, ale aj štvrtý absolútne

Tuesday, 12. 06. 2018 - 13:04, Public relations   

Martin Juhás v Ožďanoch nielen víťazom triedy, ale aj štvrtý absolútne

Suché, teplé počasie je ako voda na mlyn pre Martina Juhása a jeho BMW M3 s motorom vpredu a zadným náhonom. A presne také panovalo aj počas druhého júnového víkendu v Ožďanoch a na priľahlej kopciarskej trati.

 

Tibor Szabosi;c50q1423.jpg

„V sobotu sme trošku experimentovali s pneumatikami, ale bola to chyba. V prvej súťažnej jazde som urobil horší čas ako v tréningu, čo bolo pre mňa trochu sklamaním. V triede som síce vyhral, ale v absolútnom poradí som dojazdil na šiestom mieste a myslím si, že to mohlo byť lepšie minimálne o jedno, až dve miesta. Niekedy skúšanie noviniek nevyjde tak, ako by si človek prial. Nevadí, v nedeľu sú ďalšie preteky, snáď to bude lepšie," oznámil Martin Juhás po dojazde do cieľa v sobotu podvečer.

Michal Bobko;dsc4572-1.jpg

V nedeľu v Ožďanoch panovalo ešte väčšie teplo ako v sobotu. Martin už nič nenechal na náhodu a v cieli mu po pretekoch patrilo nielen víťazstvo v triede E1+2000/2WD, ale aj vytúžené štvrté miesto absolútneho poradia.

Tibor Szabosi;c50q3102.jpg

„Dnes to bolo fajn, nevymýšľali sme, išli sme na istotu s tým čo máme odskúšané. Výsledkom je štvrté miesto absolútne, tretie medzi plechovými autami a samozrejme víťazstvo v triede. Som nadmieru spokojný," doplnil jazdec MRM Motorsport Teamu.

Tibor Szabosi;c50q1428.jpg

Teraz u Martina Juhása nasleduje takmer mesačná pretekárska pauza a po nej ho jeho priaznivci budú mať možnosť sledovať na pretekoch Slovakia Baba 2018, ktoré odštartujú v dňoch 7. - 8. júla 2018 na Pezinskej Babe.

Tibor Szabosi;c50q8223-1.jpg

MRM Motorsport Team, M. Majláth

Fotogaléria MRM Motorsport Team - ENIPRO Oždianske serpentínyDiskusia k článku