Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Majster Drotár znovu na poľských tratiach

Tuesday, 18. 05. 2021 - 15:43, Public relations   

Majster Drotár znovu na poľských tratiach

Prešovčan Igor Drotár má na konte tituly absolútneho Majstra Slovenska, ale aj Poľska v pretekoch automobilov do vrchu. Tentokrát má pred sebou ďalší cieľ: zdolať najbližší víkend náročnú trať "Zaluž" na najstarších poľských pretekoch do vrchu - 47. Bieszczadzki Wyścig Górski.

Tibor Szabosi;asr65914-1.jpg

Preteky neďaleko Slovenska (aj Ukrajiny) sa už tradične idú ako poľský, ale aj ako slovenský národný šampionát. Panenská príroda v oblasti Sanoku a poľských Beskýd v sebe ukrýva skutočne krásnu a nemenej náročnú trať so 14 zákrutami, s dĺžkou 4688 m a celkovým prevýšením 271,4 m.

Tibor Szabosi;ac7i3198-3.jpg

Igor Drotár je v Poľsku známe meno a má tu množstvo verných fanúšikov. Napokon, pred niekoľkými rokmi sa stal aj absolútnym Majstrom Poľska v pretekoch do vrchu. Opäť bude čeliť silnej konkurencii v podobe 90 pretekárov z Poľska, Slovenska, Česka, Rakúska, Bulharska, Talianska a Francúzska.

Tibor Szabosi;ac7i4242-2.jpg

Igor má za sebou úspešne rozbehnutú sezónu ako v celkovom hodnotení, tak v triedach kapotovaných vozidiel so Škodou Fabiou WRC. Štvrté podujatie MSR PAV ponúkne siedme a ôsme preteky tejto sezóny.

Tibor Szabosi;asr65746-1.jpg

Igor Drotár: "Na Zaluž mám mnoho krásnych spomienok a vždy sa tam nesmierne teším. Okrem božej prírody sú tu aj božskí fanúšikovia automobilového športu, s ktorými mám po rokoch pretekania skutočne úprimný priateľský vzťah. Trať nie je vôbec jednoduchá, no je krásna a teším sa aj z bohatej medzinárodnej účasti. Uvidíme opäť množstvo skvelých mien aj špičkových vozidiel. Je sa na čo tešiť."

Tibor Szabosi;asr66156-2.jpg

Tibor Szabosi;asr65273-2.jpg

Tibor Szabosi;ac7i4574-3.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri