Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

LUNA Racing s Kekeňákom a Bystránom štartuje novú sezónu

Tuesday, 16. 03. 2021 - 19:44, Miroslav Majláth   

LUNA Racing s Kekeňákom a Bystránom štartuje novú sezónu

Po minuloročnej premiérovej sezóne sa slovenský LUNA Racing Team predstaví aj v tomto roku. Prvou zastávkou tímu bude podujatie OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING 2021.

 

Michal Bobko;

„V minulom roku sme sa premiérovo zapojili do bojov o body v rámci slovenských rally a kopcových majstrovstiev a musím povedať, že sa nám to naozaj zapáčilo. Bodaj by aj nie, veď už v našom prvom roku sa náš jazdec Marián Kekeňák tešil zo zisku rally titulu v triede 11. Minuloročnú sezónu sme končili v decembri na Slovakia Ringu a presne na tomto mieste odštartujeme aj tohtoročnú. V nej sa budeme zúčastňovať nielen rally súťaží, ale aj pretekov automobilov do vrchu, tak ako tomu bolo v minulom roku. Veríme, že sa nám bude dariť rovnako dobre ako tomu bolo doposiaľ,“ povedali úvodom majiteľky LUNA Racing s.r.o., Klaudia Bednárová a Lucia Takáčová.

Michal Bobko;

Úvodné podujatie Majstrovstiev Slovenska v rally 2021 odštartuje už počas nadchádzajúceho víkendu v areáli jediného slovenského pretekárskeho okruhu pod názvom OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING 2021. Slovenský LUNA Racing Team pritom bude reprezentovať posádka Marián Kekeňák – Zdenko Bystran na vozidle Ford Fiesta Proto. Trať súťaže si už Keko vyskúšal v decembri minulého roku, Zdenko však na štarte kvôli pracovným povinnostiam chýbal, čiže pre neho to bude úplná novinka.

Michal Bobko;

„Je to tak, ja viem presne čo ma čaká, Zdenko to v podstate vie tiež, akurát si tieto rýchlostné skúšky nevyskúšal na vlastnej koži, tak to bude preňho trochu novinka. Ale nebojím sa, on to zvládne bez problémov. Čo sa týka auto, to by malo byť pripravené, čiže ideme bojovať,“ doplnil jazdec, Marián Kekeňák.

Michal Bobko;

OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING 2021 odštartuje v dňoch 18. – 21.3.2021. Podujatie sa vďaka proti pandemickým opatreniam bude konať bez divákov, za prísnych hygienických a bezpečnostných predpisov, pričom každý účastník musí byť pretestovaný s negatívnym výsledkom na ochorenie COVID-19.

Miro Majláth  Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri