Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

LUNA Racing a Kekeňák brali na Auto Show víťazstvo v triede

Tuesday, 24. 11. 2020 - 08:34, Miroslav Majláth   

LUNA Racing a Kekeňák brali na Auto Show víťazstvo v triede

Víťazstvom súťažnej posádky v triede 11 sa skončilo účinkovanie LUNA Racing Teamu na podujatí 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020.

Marián Kekeňák spoločne so Zdenkom Bystránom absolvovali 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 na vozidle Ford Fiesta Proto. Napriek faktu, že Auto Show je už od jeho vzniku je zaradené do kalendáru Slovenskej asociácie motoristického športu ako voľné podujatie, prítomné súťažné posádky tu jazdia na čas a tým pádom „na doraz“. Inak tomu nebolo ani v tomto roku a medzi súťažiacimi sa posádka LUNA Racing Teamu absolútne nestratila. V cieli jej totiž patrilo víťazstvo v poriadne nabitej triede 11.

ac7i6766.jpg

„Výborne sme si zajazdili a aj s dosahovanými časmi som bol nadmieru spokojný. O víťazstvo nám ani tak veľmi nešlo, skôr som chcel Auto Show využiť na nastavenie Fordu Fiesta Proto na posledné kolo Majstrovstiev Slovenska v rally, ktoré odštartuje rovnako na Slovakia Ringu. To sa podarilo, navyše sme brali aj poháre za víťazstvo v triede 11. Naša vďaka patrí LUNA Racing Teamu za možnosť absolvovať toto podujatie, dúfam, že všetci budú spokojní,“ povedal po podujatí 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 Marián Kekeňák.

ac7i1044.jpg

S takýmto výsledkom samozrejme boli spokojné aj spoločníčky LUNA Racing s.r.o., Klaudia Bednárová a Lucia Takáčová : „Víťazstvo samozrejme poteší vždy a Mariánovi a Zdenkovi sa toto podarilo. Samozrejme sme spokojné aj s tým, že sa chalanom podarilo nastaviť auto na nadchádzajúcu majstrovskú rally, kde sa pokúsia rovnako kvalitne zabojovať.“

ac7i7631.jpg

Spomínané posledné kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2020 sa uskutoční v dňoch 4. – 6.12.2020, pričom súťažné trate budú „namotané“ opäť v rámci areálu pretekárskeho okruhu Slovakia Ring.

Miro Majláth

asr63668.jpg

ac7i6763.jpg

ac7i1012.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri