Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

L Racing štartuje na rely v Chorvátsku

Tuesday, 25. 09. 2018 - 21:08, Public relations   

L Racing štartuje na rely v Chorvátsku

Automobilový tím L Racing čaká tento víkend klasická jadranská rely s centrom v chorvátskom meste Poreč. Už po niekoľkýkrát si ju vyskúša Vlastimil Majerčák, ktorému tento rok sekunduje navigátor Pavol Kušnier.

 

Tibor Szabosi;c30i3207-10.jpg

Ford Fiestu R5 EVO tentokrát vymenili za Škodu Fabiu R5. Podujatie Stredoeurópskej trofeje FIA (FIA CEZ) tu vyhrali v roku 2016 ešte so spolujazdkyňou Michaelou Vejačkovou. Minulý rok sa im tu veľmi nedarilo, najmä kvôli sérii nešťastných defektov.

Tibor Szabosi;c30i3850-10.jpg

Znalosť miestnych asfaltov 19. Rally Poreč chcú Vlasto s Paľom využiť práve tento víkend: v piatok 28. septembra štartuje prvá trojica rýchlostných skúšok. Druhá - sobotňajšia etapa ponúkne ďalších deväť skúšok, čo dovedna tvorí vyše 95 km meraných úsekov.

Uroš Modlic;cro-5283.jpg

Vlastimil Majerčák: "Tento rok sa súťaž v Poreči nejde ako Rally Chorvátsko, no na kráse jej to nijako neuberá. Prihlásených je 10 vozidiel R5, čo určite ponúkne zaujímavé súboje. Odštartujeme tentokrát na Škode Fabii R5. Trate sú zväčša nové, i keď ich charakter je nám známy. Verím, že nás čaká zaujímavá súťaž."

Uroš Modlic;cro-6846.jpg

Ján Lipták, manažér tímu L Racing dodáva: "Za sebou máme kompletnú sezónu pretekov do vrchu a pred nami ešte niekoľko súťaží rely. Tá prvá z posledných tento rok prichádza už teraz a v Chorvátsku za nás odštartuje Vlasto Majerčák s Paľom Kušnierom na Škode Fabii R5, v rámci hodnotenia FIA CEZ. Verím, že naviažu na úspechy, ktoré tu už Vlasto predtým dosiahol a držíme im v tom palce."

25-september.jpgDiskusia k článku