Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Maďarsko

KL Racing Team aj v tomto roku na Szilveszter Rally

Thursday, 26. 12. 2013 - 21:10, Public relations   

KL Racing Team aj v tomto roku na Szilveszter Rally

Po minuloročnej premiére na záverečnom maďarskom rally podujatí nebude chýbať Žilinský KL Racing Team na Szilveszter Rally ani v tomto roku. Reprezentovať ho bude posádka Vlastimil Majerčák - Marcel Kollárik.

 

Tibor Szabosi;gh7p1192autosportfoto.jpg

Po šiestom mieste absolútneho poradia, ale aj odskúšaní Mitsubishi Lancer EVO IX R4 v rámci posledného českého rally podujatia v Slušoviciach, pre svoj posledný štart v roku 2013, ktorý sa bude konať na maďarskom Hungaroringu, zvolila dvojica Dobšinčanov opäť vozidlo Mitsubishi Lancer EVO IX. V tomto prípade sa však jedná o Mitsubishi, s ktorým posádka dosiahla na titul vicemajstra v triede 3 v rámci slovenských majstrovstiev a jeho pôvod treba hľadať v L Racing Teame. Vlasto s Marcelom už v rámci sezóny dokázali, že im toto vozidlo jednoducho sadlo a dokážu poriadne zabojovať. „Po skúšaní R4-ky sa na zvezenie s klasickým N-kom naozaj teším. V prvom rade sa ideme ešte poslednýkrát v tomto roku zviezť a keďže sa jedná o show na výsledok veľmi pozerať nebudeme. Szilveszter Rally je v podstate show a ja sa hlavne chcem opäť zžiť s N-kom. Vyzerá to tak, že s ním asi v budúcoročnej sezóne zase absolvujeme niekoľko súťaží. Preto by som nerád predpovedal výsledok. Jedno je však isté, v tomto roku už budeme múdrejší, v minulom sme totiž najviac času stratili na štarte do prvej rýchlostky. Netušili sme totiž, že na tejto súťaži sa bude štartovať v dvadsaťsekundových intervaloch a keďže usporiadatelia nevedia po anglicky, ani sme sa to nemali ako dozvedieť. Druhým miestom kde sme veľa stratili bol samotný okruh, kde nám slnko svietilo rovno do očí a nemohli sme tým pádom ísť naplno. Dnes sme už na tieto anomálie pripravení. Samozrejme ak sa bude dať, určite budeme aj riadne pridávať. Hlavne si to ale, ako som už povedal, chceme poriadne užiť," opísal minuloročné trápenia Vlastimil Majerčák.

Jozef Pisch;1t1u2024-7.jpg

„Priznám, že najskôr sme o tejto súťaži neuvažovali, ale chalani prišli s požiadavkou zúčastniť sa jej, tak sme im dali možnosť. V tomto roku odviedli veľký kus dobrej roboty, za ktorú im je náš tím vďačný a navyše treba aj vyskúšať čo možno najviac možnej techniky, aby sme sa vedeli rozhodnúť s akou vyštartujú do budúcoročnej sezóny. Szilveszter Rally bude aspoň trochu rozptýlením medzi Vianocami a Novým rokom," doplnil Marek Lokaj, manažér KL Racing Teamu.

KL Racing Team, Miro Majláth

kl-racing-2013partners-w-1.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri