Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

KL Racing Rally Team pokračuje na Mikuláš Rally Is Life 2018

Thursday, 06. 12. 2018 - 13:51, Public relations   

KL Racing Rally Team pokračuje na Mikuláš Rally Is Life 2018

Mikuláš Rally v Slušoviciach sa už nadobro usadila v zozname podujatí ktoré v rámci rally sezóny absolvuje slovenský KL Racing Rally Team. Inak tomu nebude ani teraz.

Tibor Szabosi;c30i4722-9.jpg

Slovenský tím, ktorý iba počas uplynulého víkendu absolvoval podujatie TipCars Pražský Rallysprint sa v Slušoviciach predstaví hneď s dvojicou súťažných posádok. Súťaž, ktorá je zaradená medzi takzvané „voľné posezónne podujatia“, v aktuálnom ročníku zmenila svoje meno, pričom sa predstaví ako Mikuláš Rally Is Life 2018.

Tomáš Kukučka s Petrom Vejačkom sa v rámci slušovickej rally súťaže predstavia opäť s Fordom Fiesta R5, rovnako ako v Prahe, či na Slovakia Ringu, pričom im na dverách bude svietiť štartové číslo 15.

Tibor Szabosi;c30i7889-14.jpg

„V Prahe sme sedeli v súťažnom vozidle po mesačnej pauze, čiže v Slušoviciach budeme už viac rozjazdení, ale to budú aj všetci naši súperi. Som rád, že nám KL Racing Rally Team dal opäť šancu v Slušoviciach jazdiť, za čo sme im vďační a určite sa budeme snažiť podať čo možno najlepší výkon,“ zhodnotil pred posledným podujatím sezóny Tomáš Kukučka.

Pavol Cireň s Jakubom Slovákom Pražský Rallysprint vynechali, takže sa predstavia prvýkrát od Auto Show, kde získali pre KL Racing Rally Team druhé miesto v triede 5. V rámci Mikuláš Rally Is Life 2018 sa Ciro s Kubom predstavia v spolupráci s vozidlom Renault Clio R3.

Tibor Szabosi;c30i9087-15.jpg

„Som rád, že opäť budem sedieť za volantom súťažného auta a ešte radšej, že Kubo mi bude diktovať noty a to aj napriek faktu, že v Slušoviciach sa predstavíme divákom v tohtoročnej sezóne poslednýkrát. Samozrejme sa budeme snažiť podať dobrý výkon, aj keď súperov tu budeme mať veľmi silných. To však určite zvládneme,“ doplnil Pavol Cireň.

Mikuláš Rally Is Life 2018 štartuje počas soboty 8.12.2018 v Slušoviciach. Organizátor pre všetky súťažné posádky pripravil trať o dĺžke necelých 55 kilometrov. V nich je už započítaných aj takmer 25 ostrých kilometrov, rozdelených do piatich rýchlostných skúšok, ktoré sa budú konať na dvoch samostatných úsekoch. Štart súťaže je o 11.00 hodine a cieľ o 15:10 hodine.

KL Racing Rally Team, M. Majláth

kl-racing-partneri-2018-nove.jpgDiskusia k článku