Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Kesko Racing s víťazstvom, ale aj tretím miestom v triede

Tuesday, 24. 11. 2020 - 09:10, Miroslav Majláth   

Kesko Racing s víťazstvom, ale aj tretím miestom v triede

Dvojica súťažných posádok Kesko Racing Teamu si poriadne užila predposledné rally podujatie sezóny na Slovakia Ringu, pričom vybojovali jedno víťazstvo a jedno tretie miesto v triede.

Auto Show konajúca sa na Slovakia Ringu je už v podstate päť rokov domácou súťažou pre Kesko Racing Team. Dôvod je jednoduchý, aj v tomto roku sa podujatie volalo 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020. A jeho dve súťažné posádky si ho aj poriadne užili, navyše ešte dosiahli aj pekné úspechy.

ac7i6451.jpg

V prípade Fera Fuska, ktorí v Seate Leon TDi nemal stabilného spolujazdca, ale vozil rôznych ľudí, to bolo víťazstvo v triede 12.

„Vyšlo to fajn, vozím rôznych partnerov a kamarátov. Som rád, že aj počasie vyšlo, že neprší a pekne svieti slniečko. Je síce zima, ale to vôbec nevadí, dobre som si zajazdil a Auto Show som bral vyslovene ako prípravu na veľkú rally, ktorá nás čaká už o dva týždne,“ povedal Fero Fusko.

ac7i0706.jpg

V prípade Kamila Šveca sedačku spolujazdca obsadil jeho brat Erik, s ktorým absolvuje aj všetky ostatné súťaže. V ich prípade z toho nakoniec bola tretia priečka v triede 6.

„My sme poňali túto súťaž tak, že treba hlavne nastaviť auto na blížiace sa majstrovstvá. Je pravda, že konkurencia bola veľmi veľká a bolo sa s kým porovnávať, ale našim cieľom bolo hlavne doviezť auto absolútne neporušené do cieľa, čo sa aj podarilo, keďže nás čaká už o dva týždne tu na Slovakia Ringu súboj o majstrovský titul. Som rád, že po roku sme opäť mohli absolvovať Auto Show,“ dodal Kamil Švec.

asr63690.jpg

Svojou prítomnosťou poctil Auto Show aj manažér Kesko Racing Teamu, Juraj Keszi, ktorému táto súťaž určite prišla vhod: „Som rád, že som sem zavítal, musím povedať, že mi preteky už začínali chýbať. Uvidím, či ma to opäť nenakopne naskočiť ešte niekedy v budúcnosti späť do súťažného auta. S robotou Fera a Kamila, ktorú na Auto Show odviedli som spokojný a s organizáciou súťaže rovnako.“

asr62851.jpg

Nadchádzajúci víkend majú súťažné posádky Kesko Racing Teamu voľno, no v priebehu toho ďalšieho sa už opäť naplno zapoja do bojov o body v rámci Majstrovstiev Slovenska v rally 2020. A opäť to bude na Slovakia Ringu.

Miro Majláth

ac7i0731.jpg

ac7i9398.jpg

ac7i6448.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri