Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Kecer s Ivanom na Rallye Dobšiná dosiahli maximum možného

Tuesday, 19. 09. 2023 - 17:54, Miroslav Majláth   

Kecer s Ivanom na Rallye Dobšiná dosiahli maximum možného

3Plast Rally Team spoločne s posádkou Patrik Kecer – Sebastián Ivan má za sebou ďalšie kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2023. V tomto prípade Rallye Dobšiná.

 

Tibor Szabosi;asf-7724-4.jpg

„Po obhliadkach tratí musím povedať, že nevyzerá zle. Auto sme pripravili čo možno najlepšie, snáď všetko vydrží a my dôjdeme až do cieľa súťaže. Verím, že sa nám bude dariť a všetko dopadne dobre,“ povedal pred štartom Rallye Dobšiná 2023 Patrik Kecer.

Tibor Szabosi;asf-7071-23.jpg

Organizátor súťaže pripravil pre účastníkov Majstrovstiev Slovenska v rally deväť rýchlostných skúšok v súhrnnej dĺžke necelých šesťdesiat kilometrov. Všetky rýchlostné skúšky sa pritom konali iba na dvoch úsekoch, pričom dopoludnia ich súťažné posádky absolvovali v jednom smere a popoludní v protismere.

Tibor Szabosi;asf78946-1.jpg

Patrik so Sebastiánom si pred samotnou súťažou povedali, že najdôležitejšie pre nich bude dojazdiť až do cieľa a ak by sa podarilo nejaké dobré umiestnenie, bude to iba bonus naviac. Dôvod je jednoduchý, ich vozidlo Ford Fiesta ST 2.0 nedokáže konkurovať továrenským vozidlám, ktoré sú zaradené do triedy 5 v ktorej jazdia aj Patrik so Sebastiánom. Nakoniec, ako sa hovorí „trpezlivosť ruže prináša“ a presne toto platilo aj v prípade košickej posádky. Jazda na istotu vyniesla nakoniec posádke 3Plast Rally Teamu nielen štvrté miesto v triede 5, ale aj siedme miesto v rámci konečného poradia v rámci Majstrovstiev Slovenska v rally, kde sú zaradené iba vozidlá s jednou poháňanou nápravou. Rovnako siedme miesto Paťovi a Sebastiánovi patrilo aj v klasifikácii 2WD.

Tibor Szabosi;asf-7992-4.jpg

„Bola to z môjho pohľadu super súťaž. Škoda len tej predposlednej rýchlostnej skúšky, veľmi sme sa na ňu tešili a nakoniec nám bol nariadený voľný prejazd. Sme v cieli, poriadne sme si to užili a štvrté miesto v triede nás potešilo a samozrejme aj dobré umiestnenie v slovenských národných majstrovstvách. Auto sme doviezli celé, my sme rovnako bez poruchy, takže sme spokojní. Verím, že aj partneri nášho 3Plast Rally Teamu budú spokojní a ja im za podporu veľmi pekne ďakujem,“ doplnil v cieli súťaže Patrik Kecer.

Tibor Szabosi;asf79521-5.jpg

Po Rallye Dobšiná, súťaži ktorá bola predposlednou v rámci tohtoročného kalendáru SAMŠ, čaká teraz na posádku 3Plast Rally Teamu príprava na posledné kolo šampionátu. To sa bude konať počas predposledného víkendu v mesiaci október v Košiciach.

Tibor Szabosi;asf78954-2.jpg

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri