Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Česko

Kamiro Racing Team s Tomášom „Répu“ Ondrejom na Traiva Rally Cup 2020

Friday, 18. 12. 2020 - 12:14, Miroslav Majláth   

Kamiro Racing Team s Tomášom „Répu“ Ondrejom na Traiva Rally Cup 2020

Posledným podujatím tohtoročnej sezóny pre slovenský Kamiro Racing Team bude podujatie seriálu Traiva Rally Cup 2020, ktoré sa bude konať v areáli Tatra Kopřivnice.

 

Tibor Szabosi;

V zozname prihlásených na finálové podujatie Traiva Rally Cupu 2020 figuruje za Kamiro Racing Team jazdec Tomáš „Répu“ Ondrej. Ten sa na tratiach, ktoré sa rozprestierajú v areáli Tatra Kopřivnice, konkrétne na Polygóne Tatra Truck, predstaví v spolupráci s vozidlom Mitsubishi Lancer EVO IX. Kto bude Tomášovi „Répu“ Ondrejovi robiť navigátora, to sa dozvieme až na administratívnom preberaní. To je v pláne v sobotu 19.12.2020. Po preberaní nasleduje obhliadka tratí a rozprava jazdcov. V podstate ihneď po týchto, pre rally súťaže, neoddeliteľných úkonov nasleduje štart prvých dvoch rýchlostných skúšok zahrnutých do prvej sekcie súťaže. Následne budú mať možnosť súťažiaci navštíviť servisné parkovisko. V rovnakom tempe a profile sa budú konať aj ďalšie dve sekcie súťaže, pričom celkovo šesť rýchlostných skúšok nám prezradí konečné poradie finále seriálu Traiva Rally Cup 2020. Vyhlásenie víťazov je naplánované od 13 hodiny 45 minúty.

Tibor Szabosi;

„Pôvodne sme mali v pláne štartovať na Szilveszter Rally na Hungaroringu v Maďarsku. Toto podujatie však bolo v dôsledku pandémie COVID-19 zrušené, tak sme sa rozhodli štartovať nakoniec v Kopřivnici. Musím povedať, že ma dosť prekvapila účasť množstva jazdcov z viacerých európskych krajín, takže konkurencia bude veľmi silná. Uvidíme ako sa „Répu“ bude dariť, ale pevne verím, že hanba to určite nebude,“ povedal Milan Fulmek, manažér Kamiro Racing Teamu.

Tibor Szabosi;

O tom, ako sa Kamiro Racing Teamu a Tomášovi „Répu“ Ondrejovi v rámci súťaže v Kopřivnici darilo vás budeme opäť informovať.

Kamiro Racing Team

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri