Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Igor Drotár ostrolúcky pretekár

Tuesday, 04. 05. 2021 - 13:19, Public relations   

Igor Drotár ostrolúcky pretekár

Tretie tohtoročné podujatie Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu (MSR PAV) pokračuje už tento sviatočný víkend na Ostrej Lúke neďaleko Zvolena. Medzi takmer šesťdesiatkou prihlásených je aj Prešovčan Igor Drotár.

Tibor Szabosi;ac7i7953-1.jpg

Igor pozná tento 2650-metrov dlhý kopec ako svoju dlaň. Štartuje tu doslova odjakživa. Ostrá Lúka zvykla uzatvárať kopcovú sezónu, tentokrát ju nový oranizátor presunul na máj. Napriek svojej kratšej dĺžke je ostrolúcky kopec za Budčou vždy zaujímavou výzvou. Napokon, nie raz sa tu s jazdcami zahralo vrtkavé počasie. Niečo podobné sľubuje aj tento víkend.

Tibor Szabosi;ac7i0022-3.jpg

21. ročník PROFIN CAR Ostrá Lúka budú klasické dvojdňové preteky s voľnými tréningami a dvomi súťažnými jazdami - rovnako v sobotu aj v nedeľu. Igor Drotár sa do ostrých bojov pustí opäť na vernej Škode Fabii WRC v triede 3a.

Tibor Szabosi;asr60758-2.jpg

Igor Drotár: "Máme pred sebou už 3. kopcové podujatie a zároveň 5. a 6. preteky MSR PAV, keďže nás čaká ďalšia "dvojdňovka". Ostrú Lúku samozrejme dôverne poznám. Patrí síce medzi kratšie kopce, no práve preto neodpúšťa chyby, ktoré už nemáte veľmi kde napraviť. Som rád, že sa tu zídeme v hojnom počte a to aj s českými jazdcami. Veľký medzinárodný sviatok víťazstva nad fašizmom tak oslávime aj my sviatkom motoristickým."

Tibor Szabosi;asr68572-1.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri