Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné

HillclimB Racing Team podporuje mentálne postihnutých

Tuesday, 15. 07. 2014 - 07:59, Public relations   

HillclimB Racing Team podporuje mentálne postihnutých

HillclimB Racing Team slovenským fanúšikom pretekov automobilov do vrchu netreba dvakrát predstavovať. Viac menej ho všetci poznajú, akurát v tohtoročnej sezóne sa trochu stiahol do úzadia. Napriek tomu jeho členovia nezaháľajú a pripravujú podujatia tak trochu z iného súdku.

moto-sportovy-den-pre-ludi-s-mentalnym-postihnutim-v-komarne-obrazok.png

Moto-športový deň pre ľudí s mentálnym postihnutím v Komárne. Taký je oficiálny názov podujatia, ktoré organizuje HillclimB Racing Team spolu s Jurajom Kozmom. Ako už jeho samotný názov hovorí, podujatie ktoré sa uskutoční počas nadchádzajúcej soboty, čiže 19.júla 2014 v Komárne na Hradnej ulici je zamerané na podporu ľudí žijúcich s mentálnym postihnutím. Na čo sa nielen ľudia s mentálnym postihnutím, ale aj ostatí návštevníci, ktorých týmto srdečne pozdravujeme môže tešiť? Na stretnutie so známymi slovenskými aj maďarskými jazdcami disciplín pretekov automobilov do vrchu, či na okruhu, ale chýbať nebudú ani rally jazdci, účastník Dakaru, drifterka, motokáristi, slalomový pretekári, tuningový nadšenci ale samozrejme aj motorkári či cyklisti a ďalší. Samozrejme všetci prítomní dovezú aj svoje pretekárske vozidlá, ktoré predstavia v rámci auto-moto výstavy, chýbať nebude ani autogramiáda, tombola, mažoretky, hasičské a záchranárske vozidlo, dobrá nálada a občerstvenie.

moto-sportovy-den-pre-ludi-s-mentalnym-postihnutim-v-komarne-plagat.jpg

Moto-športový deň HillclimB Racing Team odštartuje na hradnej ulici v Komárne 19.júla 2014 od 10.00 hodiny do 15.00 hodiny. Všetci diváci a priatelia motoršportu sú vítaní.

HillclimB Racing Team

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri