Ako informuje Autosport.cz, Guy Wilks bude pokračovať v spolupráci so Škodou UK aj v sezóne 2010! Predstaviť by sa mal na siedmich rally s Fábiou S2000.

Prvou súťažou, ktorú Brit v Intercontinental Rally Challenge 2010 absolvuje bude už za dva týždne štartujúca Rally Monte Carlo. V súčasnosti je Guy priamo v továrni v Mladej Boleslavi, kde sa spolu s Nicolasom Vouillozom zúčastnili technickej prípravy auta. Zajtra by sa mal posadiť aj za volant Škody Fábie S2000 na testoch v okolí Navarova.