Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Fausto Bormolini víťazom úvodných tréningov na TODOS Cena Slovenska 2020

Saturday, 05. 09. 2020 - 14:34, Miroslav Majláth   

Fausto Bormolini víťazom úvodných tréningov na TODOS Cena Slovenska 2020

Podujatie TODOS Cena Slovenska Pezinok Baba odštartovalo prvou dvojicou tréningových jázd. V rámci nich najrýchlejší čas na trati dlhej 4050 metrov zajazdil Talian Fausto Bormolini.

Nádherné slnečné počasie, ktoré dnes na Pezinskej Babe panuje, prinieslo v rámci prvých dvoch tréningových jázd nielen nádherné súboje o desatinky sekúnd, ale aj niekoľko technických porúch, či drobných výletov mimo trať. Všetko sa však nakoniec, aj vďaka rýchlym zásahom technickej jednotky, podarilo zvládnuť. Síce spomínané problémy mierne posunuli plánovaný časový harmonogram, ten sa však určite organizátorovi podarí stiahnuť v dvojici súťažných jázd, ktoré sa budú konať v popoludňajších hodinách.

Tibor Szabosi;asfsfr4693.jpg

Poďme sa však pozrieť na to, komu sa v tréningoch komu darilo. Najrýchlejší čas, ako už samotný nadpis oznamuje dosiahol Talian Fausto Bormolini na Raynarde K02. O viac ako 5 sekúnd pomalší bol jeho krajan Renzo Napione jazdiaci na rovnakom monoposte. Trojicu najrýchlejších v rámci tréningových jázd doplnil Rakúšan Herman Waldy junior na svojej formule Tatuus Master. Spomedzi slovenských jazdcov bol najrýchlejší Martin Juhás a spomedzi Polliakov Szymon Lukaszczyk na Mitsubishi Lancer EVO V AMS.

Tibor Szabosi;asfsfr4338.jpg

Na programe popoludnia je dvojica súťažných jázd, ktorých súčet dosiahnutých časov zároveň aj predstaví konečné poradie dnešných pretekov TODOS Cena Slovenska Pezinok Baba 2020.

Miro Majláth
tlačový tajomník
TODOS Cena Slovenska 2020Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri