Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Ecce Homo: Igor Drotár a Šternberk

Monday, 27. 05. 2019 - 22:48, Public relations   

Ecce Homo: Igor Drotár a Šternberk

Legendárny automobilový pretekár Igor Drotár má pred sebou už tento víkend jasný cieľ: prelomiť smolu a zabojovať so Škodou Fabia DTRi na pretekoch Ecce Homo v českom Šternberku.

Najstaršie a najslávnejšie preteky v Česku sú každoročne ozajstnou oslavou motoristického športu. Krásne prostredie severnej Moravy a malebného Šternberku je skvelou kulisou veľkého množstva jazdeckej a technologickej špičky.

Tibor Szabosi;c30i0520-16.jpg

Majstrovstvá Slovenska preteky automobilov do vrchu (MSR PAV) sa sem vracajú ako náhrada po zrušených pretekoch na Jahodnej. Pod značkou Majstrovstiev Európy, ktoré v lete navštívia tradične aj našu Dobšinú, sem príde neuveriteľných 210 pretekárov.

Tibor Szabosi;c30i9716-18.jpg

Pre Igora Drotára je to známy kopec, so svojou dĺžkou 7800 metrov patrí k jedným z najdlhších. Všetkých štartujúcich čakajú dva sobotňajšie tréningy, na ktoré nadväzuje dvoje pretekov v nedeľu.

Tibor Szabosi;c30i1575-18.jpg

Igor Drotár: "Šternberk patrí k najkrajším a najčarovnejším tratiam v kopcovom kalendári. Vždy nás sem príde podporiť obrovské množstvo fanúšikov. Mesto aj samotný kopec sú krásne a ja sa už neviem dočkať samotného podujatia. Tento rok sa možno opäť trochu trápime najmä s technikou, no tajne dúfam, že sme si svoju smolu už vybrali a preteky Ecce Homo si užijeme, ako sa patrí."

Tibor Szabosi;c30i0525-16.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri