Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Dobšiná spojila ruky aj srdcia

Monday, 13. 05. 2019 - 18:09, Ľuboš Kašický   

Dobšiná spojila ruky aj srdcia

Do štartu XXXVI.ročníka Dobšinského kopca 2019 nám zostávajú dva mesiace a prípravy vstupujú do záverečnej fázy.

 


V Dobšinej sa čaká už len na odsúhlasenie Zvláštnych ustanovení (ZU) od FIA (Medzinárodnej automobilovej federácia), aby sa mohlo oficiálne spustiť prihlasovanie sa do pretekov. Dobšinčania však nečakajú so založenými rukami. Okrem doťahovania organizačných vecí, na ktorých sa pracuje už niekoľko mesiacov, sa teraz intenzívne pustili aj do záverečných príprav okolo samotnej trate.

dsc-0004.jpg

Dokladom toho je aj posledný víkend, kedy sa spojili všetky zdravé ruky a veľké srdcia na hospodárskom dni. Upratovalo sa na trati, upratovalo sa v zázemí. Vykonala sa inventarizácia materiálu a detailná inšpekcia zosumarizovala čo ešte treba doplniť a čo opraviť, aby v júli na pretekoch bolo všetko znova v tom najlepšom poriadku.

dsc-0013.jpg

Vo finálnej fáze sú už tlačoviny a približne do dvoch týždňov uvidia fanúšikovia popri cestách prvé bilbordy a plagáty. Napokon, pozrite sa sami, ako to prebiehalo.

dsc-0019-1.jpg

dsc-0002.jpg

dsc-0015.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri