Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Do štartu TODOS Cena Slovenska 2019 ostávajú necelé dva týždne

Tuesday, 27. 08. 2019 - 10:19, Public relations   

Do štartu TODOS Cena Slovenska 2019 ostávajú necelé dva týždne

Počas uplynulého víkendu bojovali jazdci o body do Majstrovstiev Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu 2019 na Morave, v Ústí nad Orlicí. Teraz ich však už opäť čaká domáce podujatie, TODOS Cena Slovenska 2019.

V rámci Ústeckej21 naplno bodoval po oba dva dni aktuálny líder priebežného poradia šampionátu, Věroslav Cvrček, ktorý si tak na svoje konto pripísal ďalších päťdesiat bodov. Jeho najbližší súper v boji o majstrovský titul, čiže Igor Drotár v sobotu bral druhé miesto, v nedeľu preteky pre poruchu motora nedokončil. Napriek tomu, že Věro Igorovi v tomto momente v súboji o titul trochu odskočil, ešte nič nemá isté. Do konca seriálu ešte ostávajú ešte štyri kolá, ktoré môžu všetko zmeniť. Ako sa bude spomínaná situácia vyvíjať, to sa dozvieme už o necelé dva týždne. Práve vtedy, čiže v dňoch 6. – 8.9.2019 odštartuje dvanáste a trináste kolo šampionátu. V tomto prípade to bude na Pezinskej Babe pod názvom TODOS Cena Slovenska 2019.

Tibor Szabosi;c30i0591-11.jpg

Pri pohľade do zoznamu prihlásených, ten aktuálne obsahuje štyridsaťštyri mien nielen zo Slovenska, ale aj Českej republiky, Rakúska, či Maďarska. Počet prihlásených síce zatiaľ nie je vysoký, do uzatvorenia prihlášok však ešte ostáva nejaký čas. Aktuálne mená prihlásených si môžete pozrieť na adrese http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php?co=5&idpr=109&xx=9481_941.

Tibor Szabosi;c30i9464-12.jpg

Ako vyzerá trať po oprave nám povedal predseda organizačného výboru a bývalý pretekár Tomáš Liedl: „Všetky opravy asfaltu, ako aj zvodidiel, či pridávanie nových dopadli nad moje očakávania. Povrch vozovky v problémových miestach bol opravený vyrezaním starého a položením nového asfaltu. Trať som si osobne prešiel a môžem zodpovedne povedať, že trať je pripravená na štart pretekov.“

plagat-10.jpg

V prípade ak by ste mali záujem o najaktuálnejšie informácie o podujatí TODOS Cena Slovenska 2019, pre tie si stačí kliknúť na www.astpresskam.sk

Miro Majláth
tlačový tajomník TODOS Cena Slovenska 2019Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri