Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Cestovateľské úspechy

Friday, 26. 07. 2019 - 13:57, Public relations   

Cestovateľské úspechy

Jazdci Ambruz Racing bojujú v rôznych disciplínach, v rôznych pohárových súťažiac a ešte aj v rôznych kategóriách. A keďže v týchto súťažiach dominujú hlavne európske kopcové podujatia, takmer každá účasť na nich so sebou prináša aj stovky precestovaných kilometrov. Každý kilometer cesty však stojí za pocit, ktorý jazdec zažíva pri preberaní ocenenia na stupňoch pre víťazov.

Tibor Szabosi;c30i8659-21.jpg

Cesta do talianskej Lombardie mala svoj význam. Okrem nádherného prostredia a historických skalných kresieb je tento kraj známy aj kopcovými pretekmi. Trofeo Vallecamonica sa síce nepýši stovkami prihlásených áut. Tu by sa dalo skôr hovoriť o tom, že kvalita dostala prednosť pred kvantitou. A v šampionáte FIA IHCC nechýbalo ani slovenské zastúpenie. Anka a Peter Ambruzovci reprezentovali okrem bielo-modro-červenej vlajky aj farby tímu Ambruz Racing. O kvalite súťažiacich môže napovedať aj fakt, že v triede N Anka a Peter nemali konkurenciu. Porovnávať sa teda mohli iba so špeciálmi. Ale skúste porovnávať čas N-kovej Evo IX s Osellou FA30, Normou M20 FC alebo Gloriou C8F. Samozrejme, nikto nehodil flintu do žita. Peter dosiahol so súčtom časov dvoch súťažných jázd absolútne 17. miesto a prvenstvo v triede N. Pre Anku mala táto súťaž skôr prívlastok testovacia. Po odstránení technických problémov na jej Honde Civic TyperR bolo nevyhnutné zistiť, či všetko funguje tak, ako má.

Tibor Szabosi;c30i0113-21.jpg

Druhá časť Ambruz Racing ostala bojovať na slovenských tratiach. Dobšinský kopec hostil šampionát FIA EHCC a rovnako tak MSR PAV. Martin Juhás bojoval v skupine D/E2 do 2000 kubíkov s Tatuusom FR2000. Jeho výsledný čas 6,01,411 znamenal tretie miesto v MSR PAV a ďalšie body do hodnotenie FIA EHCC. Peter Kacvinský sa predstavil so svojou Hondou Civic TypeR. Rovnako ako Martin, aj Peťo si vybojoval tretie miesto v kategórii 1.

Tibor Szabosi;c30i1706-22.jpg

Ambruz Racing nestáva doma ani tento víkend. Tím sa presúva k našim severným susedom, teda do Poľska. Ďalšie koho FIA EHCC sa bude konať neďaleko hraníc, presnejšie v Limanowej. Ak sa im podarí ostať na vlne úspešných podujatí, je pravdepodobný pekný výsledok v celkovom hodnotení európskeho šampionátu. O tom, ako sa bratislavskému tímu darí, o tom vás budeme priebežne informovať.

Tibor Szabosi;c30i3177-13.jpg

Peter Baran, Ambruz Racing§

Tibor Szabosi;asf-4393-1.jpg

Tibor Szabosi;c30i8817-21.jpg

Tibor Szabosi;c30i4455-19.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri
www.dovrchu.czDuEnHomola MotorsportRichard GondaSlovakiaring