Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Ambruz Racing bude bojovať o ďalšie body

Thursday, 13. 06. 2019 - 23:08, Public relations   

Ambruz Racing bude bojovať o ďalšie body

15. ročník Agrotec Petronas Rally Hustopeče privíta jazdcov a divákov už koncom tohto týždňa. Celá súťaž je plánovaná na piatok, 14. 6. a sobotu, 15. 6. 2019. Čo si pre nich organizátori pripravili? Viac ako 324 kilometrov, z toho presne 150,3 súťažných. Prvú, teda piatkovú etapu, by sme mohli kľudne označiť aj prívlastkom „nočná“. Minimálne jej časť absolvujú posádky po tme. A to všetko vo vinárskej oblasti okolo malebného mestečka Hustopeče. Práve vinárske obslužné komunikácie tvoria základ meraných úsekov, čo veľa napovedá aj o povrchu. 92,61% asfalt, či už lepšej, alebo horšej kvality. Ten zvyšok tvorí ozajstná šotolina, ktorá dáva tejto súťaži výnimočnosť.

Tibor Szabosi;c30i5413-14.jpg

A týmto nádherným, ale o to náročnejším podmienkam, sa tvárou v tvár postavia aj chalani z Ambruz Racing. Na slávnostnej rampe sa ich Renault Clio Ragnotti ukáže so štartovým číslom 68. Posádku netvorí nikto iný, ako ostrieľaná dvojica Vlado Hudy s Jarom Frischom. A aké sú ich ambície? Vladko so skromnosťou sebe vlastnou tvrdí, že „dokončiť a ostatné sa uvidí“. Ak by sme to mali hodnotiť podľa predchádzajúcich výsledkov, tak „domov“ by sa mali brať body takmer s určitosťou. Nie, nikto to nikdy nezaručí, ale celý tím spravil maximum pre to, aby mohol oslavovať čo najkrajší výsledok. Rely je však šport, ktorý je nevyspytateľný, a to je na ňom to najkrajšie. Vyhráva až ten, kto sa so súčtom najrýchlejších časov dostane až do uzavretého parkoviska po súťaži.

Tibor Szabosi;c30i3870-13.jpg

Neostáva nič iné, ako veriť. Veriť v to, že všetko to úsilie, každá hodina času stráveného prípravou, nevyjde na zmar. A rozuzlenie tejto veľkej hádanky príde v sobotu, o 16.20 na cieľovej rampe v Hustopečiach. Držte prsty, aby to všetko vyšlo, aby si Ambruz Racing odniesol z Čiech pekný výsledok, ktorý si určite zaslúži. Ďakujeme vám za stálu podporu a fandenie.

Tibor Szabosi;c30i4701-17.jpg

Peter Baran, Ambruz RacingDiskusia k článku