Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Formula 1

Alonso môže byť majstrom 2018, tvrdí Fittipaldi

Wednesday, 01. 11. 2017 - 09:00, Ľuboš Kašický   

Alonso môže byť majstrom 2018, tvrdí Fittipaldi

O pár dní bude mať obľúbený božský EMMO 71 rokov. Stále plný života a vo výbornej forme býva centrom pozornosti. O to viac, keď sa blíži brazílska grand prix.


Fanúšikom autošportu legendárneho Emersona Fittipaldiho (12.12.46) predstavovať netreba. Veď aj u nás sa kedysi vravievalo „ideš jak Fittipaldi". A nebolo to náhodou. Emmo získal dva tituly majstra sveta F1 a neskôr dokonca dvakrát vyhral aj 500 míľ Indianapolis (1989, 1993)!

e12.jpg

Emerson je stále aktívny a čiperný. Jeho najväčšou vášňou je teraz venovať sa malému synovi, ktorého má s treťou manželkou Rosanou Fanucchi. Emmo nezvykne púšťať do sveta toľko múdrostí, ako Jackie Stewart, či Niki Lauda, no občas sa aj on rád vyjadrí. Najnovšie na tému Alonso a nový motor Renault.

e17.jpg

„Bezpochyby je Fernando jedným z najlepších pilotov súčasnosti a McLaren má výborné auto. Ako povedal aj Alonso pred pár dňami, tak mclareny výborne sedia v zákrutách. Ak teda dostanú kvalitný motor, tak môžu bojovať o víťazstvá a možno aj o majstrovský titul," rozoberá situáciu Fittipaldi.

e8.jpg

Nuž počkajme si, či bude mať sedemnásobný otec, trojnásobný manžel a dvojnásobný majster sveta pravdu. Každopádne víťazstvo Verstappena v Mexiku ukázalo, že motory Renault sú schopné víťaziť a ak McLaren má naozaj tak dobré auto, ako tvrdia Emmo aj Fernando, tak by to nemuselo byť nereálne.

e2.jpg

e15.jpg

e19.jpg

e9.jpg

 Diskusia k článku