Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Absolútni majstri Slovenska v rally 2021 na 47. Rally Košice neodštartujú

Wednesday, 13. 10. 2021 - 11:37, Miroslav Majláth   

Absolútni majstri Slovenska v rally 2021 na 47. Rally Košice neodštartujú

RUFA MOTOR-SPORT Team, šesťnásobný slovenský a dvojnásobný poľský absolútny rally majster sa posledného kola Majstrovstiev Slovenska v rally 2021 nezúčastní.

 

Tibor Szabosi;ac7i9393-2.jpg

Slovenský RUFA MOTOR-SPORT Team, ktorý reprezentuje poľská posádka Grzegorz Grzyb – Michal Poradzisz, absolútni majstri Slovenska v rally v sezóne 2021, figurovali v zozname prihlásených na 47. Rally Košice 2021.  Podujatie, ktoré odštartuje v dňoch 15. – 17.11.2021 však nakoniec neabsolvujú. Dôvodom je fakt, že ich Škoda Fabia Rally2 ešte nie je opravená po drobnej nehode, ktorú posádka absolvovala na poľskej súťaži Rajd Swidnicki. Slovenskí rally fanúšikovia tak ostanú v Košiciach bez svojho absolútneho majstra.

Michal Bobko;asf-6324-3.jpg

„Mrzí nás to, v Košiciach sme chceli štartovať. Titul absolútnych majstrov Slovenska v rally 2021 síce už máme istý, no chceli sme bojovať aj ďalej a to nielen v slovenských, ale aj poľských majstrovstvách a rovnako aj v rámci FIA zóny strednej Európy. Navyše sme samozrejme chceli potešiť našich fanúšikov. Žiaľ, našu Škodu Fabia Rally2 sa nepodarilo načas opraviť a tak sme museli poslať organizátorovi 47. Rally Košice 2021 ospravedlnenie. Na Slovensku sa však určite ešte v tomto roku ukážeme a to v rámci podujatia Auto Show na Slovakia Ringu. O tom, či budeme štartovať aj na niektorom z podujatí v českej republike vás samozrejme budeme vopred informovať. V každom prípade by som chcel poďakovať všetkým partnerom nášho tímu, ale aj fanúšikom za podporu,“ vysvetli manažér RUFA MOTOR-SPORT Teamu.

RUFA MOTOR-SPORT Team

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri