Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

2. DeutschMann® Rallye Trebišov sa hlási o slovo

Tuesday, 05. 06. 2018 - 19:38, Public relations   

2. DeutschMann® Rallye Trebišov sa hlási o slovo

Necelé tri mesiace, ktoré v letnom období utečú ako voda, zostávajú do štartu druhého ročníka DeutschMann® Rallye Trebišov. Premiérový ročník sa vydaril a aký bude ten druhý v poradí?

 

Tibor Szabosi;asf-5179-1.jpg

Novinkou v minuloročnom kalendári Majstrovstiev Slovenska v rally bola DeutschMann® Rallye Trebišov, ktorá sa konala na začiatku septembra. Tento termín len s drobnou zmenou zostal pevný aj pre druhý ročník súťaže a to presnejšie 31.8. - 1.9.2018.

Tibor Szabosi;c30i2340-10.jpg

Organizátori z Auto klubu Košice spoločne so spoločnosťou DeustchMann® pripravujú okrem noviniek v športovom programe aj bohatý kultúrny program. Ten začne už v piatok v mieste slávnostného štartu na Námestí Boleslava Romana v Trebišove vystúpením skvelého hudobníka Petra Nagya so skupinou Indigo a pokračovať bude v sobotu pretekmi pre deti na šliapacích kárach a s autami na diaľkové ovládanie. Ďalšie podrobnosti budeme postupne zverejňovať na oficiálnej webstránke organizátora trebisov.rallye.sk a na facebookovej stránke DeutschMann®.

Tibor Szabosi;c30i2422-7.jpg

Generálnym reklamným partnerom DeustchMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Tibor Szabosi;c30i5877-7.jpg

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 2. DeutschMann® Rallye Trebišov

Tibor Szabosi;c30i1451-8.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri
Slovakiaringwww.dovrchu.czRichard GondaDuEnHomola Motorsport