19. 03. 2024 09:46, WRC, Peter Šturdík - VolantTV

Ak by vám niekto povedal, že jeho maličká Toyota Yaris stojí takmer 1 milión EUR, verili by ste mu?

Oliver Solberg: Chci se bavit a vyhrát šampionát

19. 02. 2024 17:29, WRC, Public relations

Dvaadvacetiletý Oliver Solberg patří k nadějím rallyového sportu. Syn šampiona WRC z roku 2003 Pettera Solberga samozřejmě touží po velkých vítězstvích.

Jezdec Škoda Fabia RS Rally2 Oliver Solberg vykročil za titulem v kategorii WRC2 vítězstvím

19. 02. 2024 07:46, WRC, Public relations

Škoda Motorsport úspešná na Švédské rally.

Škoda Motorsport pred Švédskou rally

15. 02. 2024 11:43, WRC, Public relations

Jezdec vozu Škoda Fabia RS Rally2 Oliver Solberg zahajuje svoji účast v kategorii WRC2

ŠKODA Motorsport na Rallye Monte-Carlo

02. 02. 2024 12:02, WRC, Public relations

Nováček jedoucí za značku Škoda Pepe López skončil v kategorii WRC2 uprostřed v souboji tří nejrychlejších posádek.

Neskutečná stíhací jízda na Rallye Monte–Carlo

02. 02. 2024 10:12, WRC, Public relations

V úvodní soutěži nové sezóny FIA Mistrovství světa v rally, slavné Rallye Monte-Carlo, se posádky často rozkoukávají a po pauze se dostávají do tempa.

Bývalý jezdec formule 1 Heikki Kovalainen bude chtít s vozem Škoda Fabia triumfovat ve WRC2

15. 11. 2023 12:44, WRC, Public relations

42letý Fin a jeho navigátorka Sae Kitagawa přijíždějí do závěrečné rally FIA Mistrovství světa 2023 jako úřadující mistři Japonska.

Zázračný návrat zajistil jezdci Škoda Andreasi Mikkelsenovi vítězství ve WRC2

12. 09. 2023 09:12, WRC, Public relations

Andreas Mikkelsen se spolujezdcem Torsteinem Eriksenem (Škoda Fabia RS Rally2) zvítězili na Řecké rally Acropolis, která byla desátým podnikem FIA Mistrovství světa v rally (WRC), v kategorii WRC2.

Velká Chuchle nabídne divákům Středoevropské rally dokonalý přehled

12. 09. 2023 08:29, WRC, Public relations

Superspeciální rychlostní zkouška na atraktivním místě ve Velké Chuchli odstartuje 26. října Středoevropskou rally.

Škoda Motorsport: Finská Rally

07. 08. 2023 07:20, WRC, Public relations

Sami Pajari jedoucí s vozem Škoda Fabia RS Rally2 si dojel pro své první vítězství v kategorii WRC2

Mezi favority na vítězství v kategorii WRC2 jsou tři posádky jedoucí s vozem Škoda Fabia RS Rally2

03. 08. 2023 10:11, WRC, Public relations

Škoda Motorsport pred Finskou rally.

Škoda Motorsport: Estonská rally

25. 07. 2023 18:50, WRC, Public relations

Andreas Mikkelsen a Sami Pajari zajistili pro vůz Škoda Fabia RS Rally2 první dvě místa v kategorii WRC2

Kajetan Kajetanowicz s vozem Škoda pokořil nástrahy východoafrický bahnitých tratí plných děr

27. 06. 2023 10:48, WRC, Public relations

Kajetan Kajetanowicz a Maciej Szczepaniak (Škoda Fabia Rally2 evo) z týmu ORLEN Rally Team zopakovali loňské vítězství v kategorii WRC2 a zároveň obsadili první místo v kategorii WRC2.

Štěstí přeje připraveným

14. 06. 2023 13:11, WRC, Public relations

Smaragdové pobřeží severní Sardinie má v rally bohatou tradici.

Andreas Mikkelsen/Torstein Eriksen vyhráli v kategorii WRC2

07. 06. 2023 08:15, WRC, Public relations

Italská rally na Sardinii: posádka vozu Škoda Fabia RS Rally2 vyhrála v kategorii WRC2.

Vozy Škoda Fabia RS Rally2 obsadily na náročných šotolinových tratích 1., 2. a 3. místo ve WRC2

16. 05. 2023 15:11, WRC, Public relations

Portugalská rally dostála své pověsti jednoho z nejtěžších podniků FIA Mistrovství světa v rally.

Někdejší mistr světa Andreas Mikkelsen se v kategorii WRC2 vrací za volant vozu Škoda

10. 05. 2023 18:50, WRC, Public relations

Vítaná posila pilotů jedoucích s vozy Škoda na Portugalské rally (11.–14. května 2023), pátém kole FIA Mistrovství světa v rally.

Pre Petroltrans Rally Team

Pre Petroltrans Rally Team "smolná" WRC Croatia Rally 2023

01. 05. 2023 11:13, WRC, T. Szabosi

Prípravu na toto podujatie bral celý tím veľmi vážne. Na základe skúseností z minulého roku bolo dôležité nepodceniť žiadnu maličkosť.

Sedm vozů Škoda Fabia  dojelo v první desítce kategorie WRC2

Sedm vozů Škoda Fabia dojelo v první desítce kategorie WRC2

24. 04. 2023 18:14, WRC, T. Szabosi

Posádky s vozy Škoda obsadily na Chorvatské rally (20.–23. dubna 2023) většinu bodovaných pozic v kategorii WRC2.

Chorvatská rally: Škoda Motorsport

19. 04. 2023 18:52, WRC, T. Szabosi