Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Facebook connect
Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Ak vás článok zaujal, upozornite naň svojich známych. Vypíšte údaje a odošlite.

Pripravuje sa: BPM Motosport Rally Sigord

Thursday, 15. 12. 2016 - 10:34, Public relations   

Pripravuje sa: BPM Motosport Rally Sigord

Prvé podujatie seriálu BPM motosport Cup 2017 - 1. Marex Rally Medzilaborce začne už zajtra 16.12.2016 a organizátori majú už pripravenú druhú súťaž tohto seriálu - BPM Motosport Rally Sigord.

 

Tibor Szabosi;0k4a0243.jpg

BPM Motosport Rally Sigord je koncipovaná ako klasická zimná súťaž, cieľom ktorej je vytvoriť pre slovenské a prípadne aj zahraničné posádky priestor pre ich prípravu a prípravu ich vozidiel na novú rally sezónu 2017. 

Tibor Szabosi;gh7p0436-1.jpg

Zimný pohár sa na svoj druhý diel presunie z Medzilaboriec do blízkosti Prešova a centrom rally bude časť obce Zlatá baňa - Sigord. Rally sa podarilo pripraviť ako veľmi kompaktnú súťaž, rýchlostné skúšky v celkovej dĺžke cez 40 km sú zaujímavé.

Tibor Szabosi;gh7p0490-1.jpg

Organizátor zachoval program súťaže rovnaký ako bol pripravený pre Marex rally v Medzilaborciach. V čase písania tejto správy sú na trati rýchlostných skúšok ozajstné zimné podmienky - sneh do 20 cm. Veríme, že do termínu konania rally sa podmienky nezmenia a zúčastnené posádky si budú môcť overiť svoje jazdecké umenie a svoju techniku v náročných zimných podmienkach.

Tibor Szabosi;gh7p1065-3.jpg

Účastníci súťaže majú možnosť sa ubytovať v penzióne, kde bude umiestnené aj riaditeľstvo súťaže - v Penzióne Opalex v Sigorde.

Všetky informácie, zvláštne ustanovenia aj prihláška sú zverejnené na webstránke Auto Klubu Košice - autoklub.rallye.sk.

Tlačové stredisko
BPM Motosport Rally Sigord

 Diskusia k článku