Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Facebook connect
Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Formula 1

Ak vás článok zaujal, upozornite naň svojich známych. Vypíšte údaje a odošlite.

Poznáme už aj nové Ferrari SF70H

Friday, 24. 02. 2017 - 12:12, Ľuboš Kašický   

Poznáme už aj nové Ferrari SF70H

Ferrari predstavilo monopost dopoludnia. Popoludní ho prvýkrát prevetrajú vo Fiorano na testovacej dráha v rámci „filmovacieho dňa".

Dnes dopoludnia predstavili online vysielaním z Fiorana nový monopost F1 pre sezónu 2017. V poradí už 63.model monopostu F1 legendárnej značky predstavil šéf tímy Maurizio Arrivabene v spoločnosti pilotov Sebastiana Vettela. Kimi Räikkonena a novéto testmana Alessandra Pier Guidiho.

sf2.jpg

Oficiálny názov modelu je Ferrari SF70H - Ferrari 062. Podobne, ako väčšina nových monopostov má aj nové ferrari dlhú plutvu s ktorou plánuje doplávať aspoň k trom víťazstvám v sezóne.

sf3.jpg

Na domácej trati sa dnes objaví popoludní počas sto kilometrového filmovacieho dňa, ktorý všetky tímy využívajú na otestovanie funkčnosti vozidla. Fotografie s prvých kilometrov nového ferrari prinesieme ešte dnes.

sf5.jpg

sf1.jpg

sf4.jpg

 Diskusia k článku