Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Facebook connect
Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  WRC

Ak vás článok zaujal, upozornite naň svojich známych. Vypíšte údaje a odošlite.

Na Korzike sa dejú veci. Neuville útočí! Meeke odstupuje!!!

Saturday, 08. 04. 2017 - 11:46, Ľuboš Kašický   

Na Korzike sa dejú veci. Neuville útočí! Meeke odstupuje!!!

Po prvej sekcii 2.etapy sa dramaticky menia veci. Viacero havárií a porúch mení poradie. Do cieľa etapy nedôjde ani Martin Koči. Po druhej sekcii prinesieme kompletnú správu.

Meeke nedokázal držať tempo s Belgičanom Neuvillom, ktorý vyhral obidve dopoludňajšie rýchlostné skúšky. V závere tej druhej sa začalo dymiť z motora Krisa Meeka a v Citroene si trhajú vlasy. Ráno havaroval Lefebvre a na obed odstupuje pre poruchu motora aj líder Meeke!!! Tempu Neuvilla nestačil, ani Ogier, ktorý klesol za Belgičana.

Copyright manufacturer;2017france-aus-2286.jpg

Na RS5 žiaľ havaroval aj náš Martin Koči a musel zo súťaže odstúpiť potom, čo včera sa blysol pekným výsledkom. Z Korziky nateraz toľko. Viac vám prinesieme po skončení popoludňajších rýchlostných skúšok. (Výsledky sú po prejdení RS6, pred odstúpením Meeka, ktorý mal problémy na prejazde do depa.)

ss6-res.jpg

Copyright manufacturer;20170051455al.jpg

 Diskusia k článku